ROOMSTUDIO

zdjęć
51

komentarzy
3

postów
0
Oceń:
Suma punktów: 0
Data założenia konta2016-06-27

Opis:

ROOM STUDIO to pracownia projektowa prowadzona przez
Katarzynę Zapał - absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej
i Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, oraz Daniela Błaszczyka - absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz komercyjnych, a także projektowaniem stoisk handlowych, mebli i grafik.

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ PROJEKT W NASZYM STUDIO?

Wielokrotnie wydaje się, że zaprojektowanie wystroju wnętrz we własnym mieszkaniu jest bardzo proste. Pojawiają się pierwsze pomysły, które chcielibyśmy urzeczywistnić, jednak przystępując do projektu, z reguły natrafiamy na problemy, z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Współpraca z architektem pozwala na wspólne przemyślenie wszystkich elementów wnętrza, korzystając z jego doświadczenia, co prowadzi do najbardziej pożądanego przez Państwa efektu. Projekt wnętrz pozwala zaoszczędzić czas, koszt inwestycji oraz eliminuje błędy już przed przystąpieniem do realizacji. Korzystając z naszych usług będą mogli Państwo zobaczyć koncepcje jeszcze przed jej realizacją za pomocą fotorealistycznych wizualizacji i wybrać tę najbardziej odpowiednią. W kolejnych etapach przygotowywana jest cała niezbędna dokumentacja, pozwalająca zrealizować całe zamierzenia projektowe, w którym zawarte są następujące elementy: zestawienia materiałowe, projekty oświetlenia, sufitów, itp. czyli wszystko o co może pytać wykonawca. Oprócz tego prowadzimy nadzory autorskie jak również pomoc w zakupach, w celu zaoszczędzeniu czasu inwestora.

Dodaj komentarz:
Brak komentarzy

Ostatnio komentowane galerie

Zwiń Rozwiń