emzbikowska

zdjęć
43

komentarzy
3

postów
3
Oceń:
Suma punktów: 0
Data założenia konta2017-08-02

Opis:

Zajmuje się projektowaniem przestrzeni prywatnych jak i komercyjnych.

Dzięki zdobytej wiedzy i kilkuletniemu doświadczeniu proponuję kompleksową usługę projektową wykonywaną zdalnie. Aranżacje wnętrz , projekty wnętrz to nie tylko moja praca, ale i pasja. Dzięki temu wykonane przeze mnie projekty cechują się nowoczesnością, funkcjonalnością i użytecznością. Mój cel to zadowolony klient!

Podczas tworzenia koncepcji najważniejsze dla mnie są gusta i zwyczaje klientów, o których dowiaduję się podczas wymiany rozmów telefonicznych oraz maili. Wspólnie z klientem rozważam przedstawione propozycje, a efektem tej współpracy jest satysfakcjonujący projekt.

Moje pomysły na wnętrza dopasowuję również do budżetu jakim klient dysponuje. Gwarantuję profesjonalne wykonanie, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Zapraszam do zapoznania się z portfolio: https://www.behance.net/em-zbikowska
Dodaj komentarz:
Komentarze
ularek

Autor: ularek
Data: 2017-08-07 09:21:56
Dziękuję za komentarz. Sęk w tym, że u mnie nie ma   nawet odrobiny beżu... Jest szarość i biel, z   akcentami czekolady i amarantu. To tylko mój aparat źle   oddał kolory. Tyle - mnie się podoba!
Violart

Autor: Violart
Data: 2017-08-03 19:52:15
Pozwoliłam sobie na kilka całkiem   prywatnych komentarzy...Oczywiście pozdrawiam   wszystkich ,,olelccaków" ja- była mieszkanka.która   pewnie, by wielu z nich życzyła takich   mieszkań.Pozdrawiam

Ostatnio komentowane galerie

Zwiń Rozwiń