WestwingNow.pl – nowy sklep dla miłośników pięknych wnętrz

Data publikacji: 2018-03-12 08:00:00

Westwing Home & Living z początkiem marca uruchomił nowy kanał sprzedaży – sklep internetowy WestwingNow.pl ze stałą ofertą mebli i dodatków do domu. Klienci będą mogli wybierać spośród 15 000 produktów z portfolio 300 kultowych marek.

 WestwingNow.pl – nowy sklep dla miłośników pięknych wnętrz

Sklep internetowy WestwingNow.pl to nowe miejsce, w którego ofercie znalazły się produkty cieszące się największym zainteresowaniem klientów klubu zakupowego Westwing.pl. Wśród nich wiele kultowych marek, takich jak: Villeroy & Boch, Rosenthal, Bloomingville, Parks London, Port Maine, Tom Dixon, Missoni Home, MENU, Kartell. Asortyment obejmuje obecnie ponad 15 000 artykułów i stale się powiększa. W przyszłości będzie zmieniał się zgodnie z najświeższymi trendami w dziedzinie aranżacji wnętrz i designu.

– Czym różni się WestingNow.pl od Westwing.pl? WestwingNow.pl to sklep online, w którym znajdziesz produkty w stałej ofercie. Możemy je dostarczyć do Ciebie w bardzo krótkim czasie. W klubie Westwing.pl każdego dnia oferujemy Ci inną dawkę inspiracji w postaci stylistycznych kampanii, które trwają tylko kilka dni. To klient podejmuje teraz decyzję, która forma zakupów jest dla niego najbardziej dogodna – mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Home & Living w Polsce.WestwingNow.pl wyposażono w kilka przydatnych funkcji wspierających komfort zakupów.  Asortyment został podzielony na kategorie produktowe, a odszukanie pożądanego artykułu jest znacznie łatwiejsze, dzięki opcjom wyszukiwania i sortowania. Nowością jest także możliwość tworzenia list życzeń oraz funkcja „Kup aranżację” bazująca na inspirujących wnętrzach stworzonych w oparciu o produkty dostępne na WestwingNow.pl. Opcję tę szczególnie docenią osoby, które czują się pewniej, wybierając sprawdzone rozwiązania.Zamówienia klientów są przygotowywane i wysyłane bezpośrednio z magazynu w Berlinie. Pozwoliło to znacznie skrócić czas dostawy, który w przypadku większości artykułów dostępnych na WestwingNow.pl wynosi od 3 do 5 dni roboczych.  

Firma Westwing Home & Living jest obecna na polskim rynku od 2011 roku. Przez pierwsze 5 lat marka prowadziła sprzedaż online w formie klubu zakupowego. Każdego dnia na Westwing.pl pojawia się blisko 1000 nowych produktów, prezentowanych w postaci stylistycznie spójnych kampanii trwających kilka dni.  Sklep internetowy WestwingNow.pl to kolejny krok w rozwoju firmy, którego celem jest jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb klientów.

Materiał prasowy

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy