Kolorowa Wielkanoc z Deccoria.pl

Data publikacji: 2017-04-10 10:00:00

Przygotujmy się do tych niezwykłych świąt! O czym nie możemy zapomnieć? Kiedy zacząć przygotowania do Wielkanocy? Sianie rzeżuchy, malowanie jajek?W tym roku, przedświątecznej krzątaninie nie będzie towarzyszyć nerwowa atmosfera. Zadba o to Deccoria.pl. Jeśli wszystko zaplanujesz i dobrze zorganizujesz, unikniesz stresu.

Kolorowa Wielkanoc z Deccoria.pl

Najpiękniejsze dekoracje stołu
Przed świętami w domu pojawiają się żywe, wiosenne kolory. Coraz szerzej otwieramy okna, coraz częściej dekorujemy parapety świeżymi roślinami. Podczas wielkanocnego śniadania blat ugina się od pysznego jedzenia, kwiatów i cieszących oko dodatków. Co zrobić, by i w tym roku zachwycił twoich gości?

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

GreenCanou proponuje połączenie zlota ze srebrem
Gdybyśmy jeszcze kilka lat temu wymyślili sobie, że na stole wspólnie będzie pysznić się złoto i srebro obok siebie - zapewne usłyszelibyśmy, że to błąd w sztuce. Bo przecież albo jedno, albo drugie. Okazuje się jednak, że gdy dobrze wyważymy proporcje i dodamy odpowiednie dodatki - taki właśnie stół zachwyci wszystkich gości.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Aranżacja wielkanocnych stołów - złoto plus srebro

Pastelowa Wielkanoc wedgług Addicted to passion

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Stół w niebieskich szafirkach
Pomysł na dekoracje stołu. Tym razem wiosenne, pięknie pachnące szafirki, romantyczne gniazdko z brzozy i oryginalne jaja przepiórcze. 

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Naturalnie kolorowe jajka
By zafarbować jajka na Wielkanoc, wcale nie musisz kupować gotowych barwinków. Czy wiesz, że aby otrzymać czerwony pigment, wystarczy zmieszać wywar z buraków z kroplą octu? Brązowy kolor uzyskasz z wywaru z kawy, a zielony z pokrzywy lub młodej trawy.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Dekoracje w stylu vintage
Najprostszym sposobem na zrobienie pisanek jest ugotowanie ich w wywarze z łupinek cebuli. Ale nie brak też w wielkanocnych koszykach prawdziwych dzieł sztuki. Oto kilka oryginalnych pomysłów!

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Barbara Machalska - Cyran Deccoria.pl
Zdjecie główne:
Addicted to passion

Zobacz, jak na Wielkanoc Użytkownicy serwisu Deccoria.pl udekorowali swoje domy (kliknij w zdjęcie)!

    

 

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy