Małe, ale stylowe! W mieszkaniu Karoliny Szostak

Data publikacji: 2017-09-12 10:00:00

Karolina Szostak jest popularną dziennikarką sportową. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki swojej niebywałej metamorfozie. Odkąd zeszczuplała, jej wizerunek nie schodzi z pierwszych stron gazet. Sama celebrytka chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach i sesjach fotograficznych. Ostatnio pokazała swoje mieszkanie w programie „Domy Gwiazd”, emitowanym na kanale Domo+.

Małe, ale stylowe! W mieszkaniu Karoliny Szostak

Karolina Szostak debiutowała w telewizji, mając zaledwie 15 lat. Od lat 90. ubiegłego wieku zajmuje się dziennikarstwem sportowym. Celebrytka zwróciła siebie uwagę mediów, kiedy schudła i przeszła zjawiskową metamorfozę. Od tego czasu bierze udział w popularnych programach rozrywkowych, chętnie pozuje do zdjęć, no i co najważniejsze, aktywnie promuje zdrowy styl życia. Jesteście ciekawi, jak wygląda jej mieszkanie? O jego wystroju Szostak opowiedziała Omeniee Mensaah i ekipie programu „Domy Gwiazd”.

Zarejestruj się! Dodaj galerię!

40-metrowe mieszkanie Szostak znajduje się w Warszawie. Urządzone jest raczej minimalistycznie. Dominują w nim proste połączenia czerni i bieli. Dużą powierzchnię zajmują połyskujące, metaliczne wykończenia, które rozświetlają nieduży apartament, optycznie go powiększając oraz dodają mu elegancji i nowoczesnego sznytu. Na monochromatycznym tle szczególnie wyróżnia się sypialnia, w której wystroju przeważają ciemne odcienie różu i fioletów.
Z przedpokoju można przejść wprost do salonu lub do garderoby i łazienki, do których prowadzą świetnie zakamuflowane drzwi. Stanowią one jedną z części czarnej, błyszczącej zabudowy, w której znajdują się także szafa oraz otwarte półki w formie wnęk.

Zarejestruj się! Dodaj galerię!

Mieszkanie celebrytki jest niewielkie, ale funkcjonalne i bardzo wygodne. Połączony z sypialnią salon, dzięki zastosowaniu dużego lustra na jednej ze ścian, wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości. Warto zwrócić uwagę na umiejscowienie telewizora. Został on zabudowany stylową szafą wnękową, która dostarcza bardzo dużo miejsca do przechowywania rozmaitych bibelotów. Strefę rozrywki wyznaczają obszerna sofa i skórzany fotel. Ciekawie wygląda połączenie wypoczynków w różnych stylach i o różnych fakturach. Pod nimi rozciąga się także miękki dywan z długim runem. Mięsiste, tekstylne akcesoria świetnie równoważą i ujarzmiają surowy klimat apartamentu, kreowany przez dużą reprezentację połyskliwych powierzchni i luster. Podobną funkcję spełnia podłoga, wykonana z naturalnego, bielonego dębu.

Zarejestruj się! Dodaj galerię!

W pomieszczeniu sypialnianym drewno z podłogi przeszło na ścianę z zagłówkiem łóżka. Jego obudowa, jak i towarzyszący jej stolik nocny mają czarny, matowy kolor. Mocnym akcentem kolorystycznym nadającym całości klimatu „glamour” jest różowa, satynowa narzuta.

Zarejestruj się! Dodaj galerię!

W kuchni zrezygnowano z lśniących wykończeń na rzecz prostych matów. Całość utrzymano w monochromatycznej palecie, z wyjątkiem blatu kuchennego o modnym, zielonym kolorze. Charakter właścicielki mieszkania podkreślają nieliczne, ale wyraziste dekoracje. Od progu gości witają wysokie figurki-szachy, kuchnię ozdabiają posrebrzane kości do gry, a w sypialni i salonie dostrzec można rodzinne pamiątki i sportowe akcesoria.

Deccoria.pl

Zdjęcia dzięki uprzejmości kanału Domo+. Więcej można zobaczyć w programie „Domy gwiazd” na antenie kanału Domo+.

ZOBACZ JAK MIESZKAJĄ GWIAZDY, KLIKNIJ!»


Mieszkanie Martyny Wojciechowskiej »

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy