Mikroapartament w Berlinie

Data publikacji: 2017-12-18 12:00:00

Mieszkanie zostało urządzone w modnym i bardzo odważnym stylu. Nowoczesny projekt z kontrastującą drewnianą podłogą w czarnym kolorze to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego domu z nutką ekstrawagancji.

Mikroapartament w Berlinie

Nietypowe rozwiązania we wnętrzu
Mieszkanie zostało podzielone na cztery strefy: kuchnię połączoną z jadalnią, salon, sypialnię oraz łazienkę. W strefie wejścia znajdują się lustra ścienne, które odbijają światło i powiększają przestrzenie, które płynnie się przenikają. Sercem mieszkania jest niewątpliwie ażurowa wyspa z jasnego drewna z dodatkiem łososiowego różu. Wyspa ta spełnia kilka ról jednocześnie. Jest stołem, blatem roboczym przy kuchni, regałem od strony salonu i szafkami kuchennymi od strony kuchni. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędzono bardzo dużo miejsca w mieszkaniu. To propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie niekonwencjonalne rozwiązania we wnętrzu.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Kolor w salonie
Salon połączony jest ze strefą kuchni i jadalni. Mocnym akcentem tej części wnętrza jest modułowa sofa w kolorze bordo, którą można formować w dowolne układy według indywidualnych potrzeb. Zestawiona z podłogą w ciemnym kolorze tworzy piękne, eleganckie połączenie.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!


Ściana salonu jest płaszczyzną ekspozycyjną przeznaczoną na zawieszenie obrazu lub telewizora. Pokryta ozdobną szarą tapetą o graficznym wzorze dopełnia wnętrze i staje się tłem dla sofy będącej dominantą salonu. Ciemne kolory w tym wnętrzu nie zmniejszają go, ponieważ ich tłem są jasne ściany. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że zastosowano jedynie dwa ciemne kolory, które doskonale ze sobą korespondują. Biały marmur blatu i przestrzeni międzyszafkowej w kuchni dodaje wnętrzu szyku i elegancji. Delikatnie odbija światło, które pięknie rozprasza się we wnętrzu.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!


Spokój i harmonia
Sypialnia natomiast stanowi miejsce totalnego wyciszenia i relaksu. Nieszablonowe rozwiązanie sypialni pozwoliło na uzyskanie przestronnego apartamentu. W tym miejscu postawiono na spokojne, stonowane kolory – biel, odcienie szarości i pudrowego różu. Wszystko po to, by stworzyć miejsce, w którym domownicy znajdą ukojenie po ciężkim dniu.

Projekt: TWORZYWO studio
Inwestor: prywatny
Lokalizacja: Berlin
Obrazy: Krzanoo Art

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!


Projekt oraz wizualizacje: TWORZYWO studio

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy