Jak dobrze urządzić balkon?

Data publikacji: 2013-06-04 11:00:00

Co zrobić, by nasz balkon był jednocześnie pięknym, ciepłym i rodzinnym miejscem? Dlaczego najlepszą rośliną balkonową jest lawenda? I do czego Polacy wykorzystują swoje balkony? Na te pytania dzisiaj odpowie nasz ekspert - Natalia Nguyen.

Jak dobrze urządzić balkon?

Architekt wnętrz i jurorka programu "Bitwa o dom" Natalia Nguyen wyjaśniła Filipowi Chajzerowi z "Dzień Dobry TVN", jakimi kryteriami powinniśmy się kierować urządzając balkon.

- Myślmy o tym, jaką funkcję ma spełniać nasz balkon. Czy będziemy na nim tylko suszyć pranie? Czy jeść śniadania i romantyczne kolacje? Czy chcemy na nim wypocząć? - zaznaczyła Natalia Nguyen. Projektantka wnętrz doradziła też, jakie wybrać kwiaty i meble balkonowe.

Natalia Nguyen od ponad 8 lat zawodowo związana jest z biurami architektonicznymi i studiami aranżacji wnętrz. Tworzy też własną biżuterię missingellement. Architektury uczyła się na Politechnice Warszawskiej i w Stanach Zjednoczonych (Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design). 

Architektura jest dla Natalii sztuką, której można uczyć się do końca życia. Najbardziej ceni w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały, jak drewno, kamień i szkło.
 
Widzowie poznali ją jako współprowadzącą program „Pan i Pani House”, emitowanym na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowała po Polsce i pomagała projektować oraz urządzać wnętrza.
 
Dzień Dobry TVN/x-news
Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy