Jak urządzić idealną sypialnię?

Data publikacji: 2013-05-06 14:00:00

Dlaczego nie powinno się spać z nogami zwróconymi w stronę drzwi i lustra? Jakie oświetlenie będzie najlepiej prezentowało się w naszej sypialni? Na te i inne pytania odpowiada Natalia Nguyen, którą znacie z programów takich jak: „Pan i Pani House” czy "Bitwa o dom".

Jak urządzić idealną sypialnię?

Architekt wnętrz a ostatnio również jurorka programu „Bitwa o dom” Natalia Nguyen doradziła w studiu „Dzień Dobry TVN”, jak urządzić idealną sypialnię. Specjalistka wyjaśniła m.in. zgodnie z wschodnimi wierzeniami ustawić łóżko oraz gdzie umieścić oświetlenie. 

- W sypialni nie potrzebujemy dużego światła. W dzień spędzamy w niej mało czasu, dlatego wystarczą światła punktowe – dodała Nguyen.

Natalia Nguyen od ponad 8 lat zawodowo związana z biurami architektonicznymi i studiami aranżacji wnętrz. Tworzy też własną biżuterię missingellement. Architektury uczyła się na Politechnice Warszawskiej i w Stanach Zjednoczonych (Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design). 

Architektura jest dla Natalii sztuką, której można uczyć się do końca życia. Najbardziej ceni w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały, jak drewno, kamień i szkło.
 
Widzowie poznali ją jako współprowadzącą program „Pan i Pani House”, emitowanym na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowała po Polsce i pomagała projektować oraz urządzać wnętrza.

Dzień Dobry TVN/x-news

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)
Hendzop

Autor: Hendzop
Data: 2015-05-15 22:29:41
Dla mnie idealna sypialnia, to taka, w której czujemy się jak w domu, a nie w hotelu :) U mnie przyjemniej się zrobiło, odkąd pojawiła się tapeta nad łóżkiem http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/tapety-i-wykonczenie-powierzchni.html