Rozstrzygnięcie konkursu

Data publikacji: 2012-06-20 14:00:00

Wczoraj w nocy zakończył się konkurs na najpiękniejszy kącik wypoczynkowy. Komisji konkursowej przewodniczyła Pani Agnieszka Kaczurba, która wyłoniła szczęśliwcych zwycięzców. Przekonajmy się do kogo trafiają nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu

Wybranie laureatów to niezwykle trudna sprawa. Bo jak tu wybrać ten „naj, naj” kącik wypoczynkowy, kiedy każdy z nich jest miejscem niezwykłym?  Rośliny, dekoracje,  meble i poduszki dobierane zgodnie z ulubionym stylem i kolorystyką – od sielskich czy rustykalnych klimatów po nasycone kolorami inspiracje śródziemnomorskie.  W każdym z tych miejsc chętnie napiłabym się kawy z gospodynią. Zgłoszone do konkursu zdjęcia z całą pewnością mogą się stać inspiracją dla osób, które swój wymarzony kącik relaksu dopiero zaczynają urządzać. Dowodzą, że wcale nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy, by stworzyć przytulną, miłą atmosferę.  Szczególnie cieszy to, że niektórzy z uczestników zdecydowali się po raz pierwszy opublikować swoje  fotografie na Deccorii. Po kilkukrotnym przejrzeniu wszystkich zgłoszeń trzeba było podjąć  decyzję. Oto ona:
 

Manekin – dla Magnolia88

Doceniając ogrom pracy  wykonanej w ogrodzie. Sielski ogródek  z mnóstwem kwitnących kwiatów  zachęca do błogiego wypoczynku w hamaku. 

"A dlaczego to moje miejsce jest najpiękniejsze?.... Bo jest moje... To miejsce wymyśliłam sobie i z pomocą mojego męża stworzyliśmy je sami....Ogród, rośliny, a róże ponad wszystko to moja wielka pasja. Jest tu zacisznie, kolorowo, pachnąco.... słychać szum wody, śpiew ptaków... Tu mogę napić się porannej kawy, zjeść śniadanko, zrobić sobie grilla, czy uwędzić świeżutka rybke... To jest mój kawałek nieba...." Magnolia
 

Pudełko – dla Kasia_m

Kolorowy taras z pastelowymi mebelkami i dekoracjami,  zasiedlony przez urocze dekoracje i bibeloty. Tętni życiem!

"...Nie wiem czy jest dla Was najpiękniejszy, ale tak poprostu jest mój. Nie mam pięknego ogrodu, przepięknych okazów roślin, więc na tą chwilę dla mnie to najpiękniejsze miejsce... To tutaj witam dzień, pije poranną kawę, witam gości i spędzam letni czas ze swoją rodziną, a kwiaty i skromne dodatki sprawiają mi na ten czas ogromną radość ktorą chce podzielić się z Wami. "  Kasia_m
 

Wieszak – dla Stokrotka_103

Maleńki balkonik, a jednak udało się na nim zmieścić kącik wypoczynkowy. Stonowana, jednolita kolorystyka porządkuje przestrzeń.

"Uwielbiam swój kącik wypoczynkowy na balkonie, bo tylko tu kawusia popijana w towarzystwie męża ma ten jedyny niepowtarzalny smak. Jest to miejsce stworzone przeze mnie ze skromnego budżetu, ale z wielką dozą marzeń i pomysłów, a także inspiracji z Deccorii :)" Stokrotka_103


Poduszeczka – dla Domiq

Artystyczne klimaty, mnóstwo przedmiotów z duszą i własnoręcznie przerabiane mebelki – ten ogródek ma  bardzo indywidualny, niepowtarzalny styl.

"Dlaczego mój kącik jest najpiękniejszy? Bo tkwi w nim dusza - moja dusza, moją duszę ma cały mój ogród. Opisuję to tak: "Letnią porą, w moim kwiecistym ogrodzie, wykonuję przeróżne aranżacje i zapraszam gości, lub odpoczywam po całym dniu ciężkiej pracy.  Tu tuli mnie natura, tu czuję klimat Śródziemnomorza, tu przywołuję starocie do życia.To mój azyl, mój świat, tu przychodzą mi różne artystyczne pomysły do głowy.Tu poznaję głębię siebie, doznaję oświecenia..... i stanu głębokiego relaksu." Domiq

Pozostali uczestnicy otrzymują kody rabatowe, które wyślemy mailem. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Kaczurba - Ago - dla Deccoria.pl

Serdecznie dziękujęmy Ago za te piękne nagrody i zapraszamy na zakupy do jej sklepiku - AgoHome.

Suma punktów: 25

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (22)
Aleksandra_

Autor: Aleksandra_
Data: 2012-08-21 11:27:18
Gratulacje :)
Nutka

Autor: Nutka
Data: 2012-06-22 16:34:17
Nagrody przyznane trafnie, podoba mi się, że komisja doceniała własny wkład i możliwości każdej z laureatek, bo nie chodzi o super nowoczesny kącik stworzony przez projektanta, ale przez marzenia... :) Gratuluję zwycięzcom :)
Violka_K

Autor: Violka_K
Data: 2012-06-22 10:21:02
Miło, urokliwie, pogodnie. Wielki efekt małym kosztem i bez drogich projektantów. Da się? Da... ;-) Również gratuluję! :-)))
Anka25

Autor: Anka25
Data: 2012-06-22 09:35:46
Gratulacje;)
dorothyb

Autor: dorothyb
Data: 2012-06-21 13:42:09
gratulacje:))