Kwiaty znów są modne

Data publikacji: 2017-03-22 09:00:00

Od 22-lat zajmujemy się organizacją imprez. Jako Grupa Eventowa Dylczyk Art. tworzymy przeróżne eventy – wielkie i małe. To olbrzymie doświadczenie pozwala nam przygotowywać naprawdę doskonałe i zjawiskowe imprezy. A co najważniejsze, impulsem do naszej pracy jest miłość do życia i dostrzeganie w codzienności jego piękna. My nie tylko pracujemy, ale kochamy naszą pracę i przejawia się to w najwyższej jakości, dbałości o detale oraz ciągłej kreatywności.

Kwiaty znów są modne

Od dziś przygotowywać będziemy dla państwa artykuły, porady i instrukcje pozwalające tworzyć piękno w waszych domach. Będziemy wykorzystywać nasze doświadczenie zawodowe, aby pokazać, jakie wspaniałe rzeczy możecie mieć u siebie. I to na małe pieniądze. 

Zacznijmy od kwiatów
Po wielu latach niebytu florystyka umacnia swoją pozycję na rynku. Znów stała się modna. Przynosimy kwiaty na spotkania towarzyskie, podarowujemy je naszych bliskim i dalszym znajomym. Kupujemy i stawiamy na naszych stołach w domu.

W 2016 roku do marek wchodzących w skład Grupy Eventowej Dylczyk Art. dołączyła specjalizująca się w przygotowywaniu oprawy florystycznej eventów LILIRENA. Udowodniliśmy, że warto eksponować kwiaty w eventach. Nie poprzestajemy jednak na tym - zamierzamy promować kwiaty i namawiać ludzi, aby kupowali je na co dzień. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Obcowanie z ulotnym pięknem
Kwiaty ułatwiają wywoływanie pełniejszych i głębszych doznań. Oddziałują na różne zmysły i wzbogacają postrzeganie miejsca, w którym się znajdują o unikalne wrażenia. Idąc do koleżanki, która ma na stole bukiet słonecznych tulipanów myślimy – jak tu wspaniale!
Warto podkreślić, że kwiaty wywołują jednoznacznie pozytywne emocje. Kojarzymy je z tym, co piękne, wyjątkowe, zachwycające. Pozwalają na odwołanie się do wrażliwości estetycznej.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Klucz do kobiecej wrażliwości
Kwiaty są wyjątkowo dobrze odbierana przez kobiety. Kobiety uwielbiają te dostawać, ale także kupować i obdarowywać nimi. Jest to związane z naturalną potrzebą piękna. Kwiaty w wazonie pozwalają wykreować wyjątkową atmosferę – bliską i domową, ale jednocześnie odświętną.

 „Jak tu pachnie!”

Oprawa florystyczna doskonale sprawdza się niezależnie od wysokości budżetu jakim dysponujemy na kwiaty. Wystarczy flakon wypełniony baziami. Nawet on wpływa na reakcje domowników, gości  i może być bodźcem prowokującym do fajnej rozmowy. Nasze doświadczenie zawodowe pokazuje, że klienci zwracają uwagę na oprawę florystyczną i doceniają ją. Ma to znaczący wpływ na ocenę całego eventu. Cóż dopiero na ocenę atmosfery w domu.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Chcemy być blisko natury
Rynek florystyczny intensywnie się rozwija. Coraz częściej Polacy kupują kwiaty bez okazji. Przekonują się, że mogą one być ciekawym i ważnym element wystroju domu, biura czy restauracji. Ta postawa jest związana z rosnącą świadomością ekologiczną Polaków i pragnieniem bycia blisko natury.

Zachód od dawna stawia na florystykę i osiąga spektakularne efekty. Uznanie budzą ścianki prasowe z żywych kwiatów, ale też liczne akcje związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, które skupiają się na pielęgnacji i promowaniu zieleni.

Kupujcie kwiaty
Rozmawiajcie o nich, cieszcie się ich ulotnym pięknem. Wiosna daje nam ogromne możliwości. W sklepach na ulicach, na straganach zaraz będziemy mogli kupować hiacynty, żonkile, tulipany w świetnych cenach.

Życzymy Państwu wspaniałego początku wiosny. Pełnego cudownych kwiatów w Waszych domach!

Lilirena o kwiatach/ Deccoria.pl
Autor zdjęć: Piotr Szałański

Suma punktów: 5

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy