Meble z palet – doskonała dekoracja do domu, ogrodu i na eventy

Data publikacji: 2017-05-16 12:00:00

Jak stworzyć dekorację, która nada wyjątkowego charakteru organizowanym wydarzeniom? Wiemy, że jest to niezbędny element spełniający funkcję zarówno dekoracyjną, jak i użytkową, dlatego zawsze proponujemy ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są meble/elementy dekoracji stworzone z palet i drewnianych skrzynek.

Meble z palet – doskonała dekoracja do domu, ogrodu i na eventy

Z pewnością wielu z was posiada niepotrzebne palety, które leżą zakurzone w garażu. Możecie wykorzystać je tworząc stylowe meble. Będą one doskonałą dekoracją do pokoju, ale także do ogrodu czy na taras. Można z nich zrobić stoliki, półki na zabawki dla dzieci, biblioteczkę z książkami, czy po prostu miejsca do siedzenia zamiast tradycyjnych krzeseł. Odpowiednio przygotowane i pomalowane z pewnością będą oryginalnym uzupełnieniem każdego wnętrza, a pięknie zaaranżowane w ogrodzie stworzą strefą wypoczynku, która sprawdzi się np. podczas letnich przyjęć ze znajomymi.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Scenografia stworzona z palet sprawdza się podczas imprez organizowanych zarówno w pomieszczeniach, jak i na imprezach plenerowych. Wystarczy ładnie je pomalować, ozdobić według własnego uznania i gotowe! Dodatkowo, przygotowanie takich mebli może być świetną zabawą dla całej rodziny i pomysłem na ciekawe spędzenie czasu z najbliższymi.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Zachęcamy do zajrzenia, czy gdzieś nie odłożyliście do wyrzucenia starych palet i wykorzystania ich w celu stworzenia brakujących lub nowych mebli.  Niech zaprezentowane zdjęcia będą dla Was inspiracją.


Lilirena o kwiatach/ Deccoria.pl
Autor zdjęć: Grupa Eventowa Dylczyk Art

Suma punktów: 5

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy