Osobowości: Majeczka491980

Data publikacji: 2011-02-17 06:00:00

"Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt, bo tego nie wiesz nawet sama Ty, w tańczących wokół szarych lustrach dni, rozbłyska Twój złoty śmiech...". Najtrudniej jest napisać coś o sobie samej, pomimo, że znamy się najlepiej ze wszystkich istot jakie nas otaczają, a jednak trudno w kilku słowach opisać jakimi ludźmi jesteśmy, a może do końca sami tego nie wiemy?.. :)

Osobowości: Majeczka491980

Majeczka491980 jest z nami od 19 lutego 2008. W tym czasie dodała blisko 1300 zdjęć i ponad 5 000 komentarzy :) Ceniona za ciepło, wrażliwość i niezwykłą pasję którą zaraża wszystkich wokół.

Kwestionariusz Deccorii:

1. Moje motto życiowe: "Trzeba całego życia, aby nauczyć się żyć"
2. Na czym polega doskonałe szczęście na ziemi? Na braku nieszczęść..
3. Mój obecny stan ducha? Tęsknota
4. Ulubieni bohaterowie rzeczywistości: Brigitte Bardot
5. Cechy, które najbardziej cenię u mężczyzn? Odwaga, samodzielność, empatia, poczucie humoru i optymizm
6. Cechy, które najbardziej cenię u kobiet? Szczerość, dobroć, wrażliwość, empatia i zaradność
7. Ulubiony kolor? wszelkie pastele
8. Błędy, które najłatwiej wybaczam? Chyba wszystko jestem w stanie wybaczyć, każdy ma prawo do pomyłek i ich naprawienia
9. Ulubione zajęcie? Leżenie na gorącym piasku, zabawy z psami, fotografia, podróże, renowacja mebli i innych wiekowych przedmiotów, a ostatnio również starych domostw..
10. Co najbardziej cenię u przyjaciół? Czas, który są w stanie poświęcić zawsze i wszędzie, gdy tego potrzebuję
11. Największa wada? Nadwrażliwość na otaczający świat
12. Ulubiony kwiat? Uwielbiam gardenię i jej zapach
13. Czego najbardziej nie cierpię? Krzywdzenia zwierząt pod każdą postacią, zawiści, braku tolerancji i głupoty
14. Jaki talent chciałabym mieć? Chciałabym pięknie malować
15. Za co lubię deccorię: Za co lubię? :), z pewnością za niektórych ludzi, których miałam zaszczyt poznać w tym miejscu, za to że daje możliwość pokazania tego jak mieszkamy, jak żyjemy, jak żyją inni, za możliwość czerpania inspiracji i weny do tworzenia swojej domowej i nie tylko przestrzeni.A teraz Majeczka kilka słów o sobie:

Witam Was, na Deccorii jestem od samego poczatku . Jeszcze dziś, pamiętam moją radość jaką poczułam widząc reklamę zapowiadającą narodziny strony , która miała być poświęcona wnętrzom, ich upiększaniu, projektom oraz wszelkim dziedzinom jakie są związane z naszym wnętrzem i tym domowym i teraz po tylu latach działania Deccorii również osobistym.


Zawsze moje galerie spotykały się z Waszą przychylną opinią i miłymi komentarzami. To z pewnością zachęciło mnie do dzisiejszego wywiadu jaki mi zaproponowano, co powiem szczerze bardzo mnie ucieszyło.
Tak więc, urodziłam się i wychowałam na Dolnym Śląsku, na wsi, którą z łezką w oku wspominam i tak pozostanie zawsze. Jeszcze dziś pamiętam to słońce które jakby mocniej świeciło, zapach i kolor trawy, jakby bardziej zielonej, niebo jakby bardziej turkusowe, oraz babcię z dziadkiem którzy dzielnie mnie wspierali przez całe moje dzieciństwo, oraz w późniejszym wieku. Pamiętam ciepłe ręce babci, tulącej mnie do snu, dziadka z koszykiem pełnym grzybów i inne piękne chwile, które nadały zarys mojej przyszłej drodze. Pamiętam dalekie drogi do szkoły, trzeszczący pod stopami śnieg i szelest liści jesienią.

Pamiętam również moje marzenia , jakie zawsze rysowałam sobie gdzieś w głowie na temat mojej przyszłości i powiem szczerze, siedząc dzisiaj w tym miejscu, wiem że marzenia spełniają się wtedy kiedy bardzo w nie wierzymy, pomimo wielu przeszkód na naszej życiowej drodze. Dzisiaj również staram się wymazać te złe dni z pamiętnika mojego życia a pozostać przy tych dobrych, które sprawiają że z rozczuleniem powracam do tego co było, a już nie wróci, a co głęboko utkwiło w moim sercu.


Dzisiaj staram się żyć w zgodzie z samą sobą, jest mi z tym coraz lepiej i chyba to mogę nazwać sukcesem. Moją wielką słabością są zwierzęta, słońce, kolory, zapachy i wszystko co piękne i niewinne. Co roku wyjezdzam do Włoch, które szczególnie zapadły mi w sercu i w których jeśli byłoby to możliwe z chęcią od zaraz bym zamieszkała. Są tam już takie "moje" miejsca, do których z wielką radością często powracam, które mnie inspirują, nadają kształt moim wnętrzom, pomysłom, stylowi jaki próbuję odtworzyć w swoim domu.

 

Fotografia, kolejna sprawa, nader istotna w moim życiu, poprzez te ułamki sekund uchwycone w kadrze, odsłaniam Siebie i swoje wnętrze, co z chęcią pokazuję na deccorii.  Dziękuje Wam za zainteresowanie moją osobą i tyle przychylnych opinii, które niezwykle motywują do dalszego rozwoju i pracy nad własnym wnętrzem i tym domowym i osobistym niejednokrotnie.

Majeczka491980 dla Deccoria.pl

Opracowała: Agnieszka Śliwińska

Jeśli znacie fajnych Deccorian o których chcielibyście przeczytać w "Osobowościach" to piszcie maila zawierającego nick i uzasadnienie na adres: agnieszkasliwinska@deccoria.pl

Suma punktów: 161

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (32)
Margi_75

Autor: Margi_75
Data: 2013-04-14 22:50:16
fantastyczna Dziewczyna z Ciebie...Twój dom jest jednym z piękniejszych na deccorii....uwielbiam do niego wracać.....
Gremlinia1

Autor: Gremlinia1
Data: 2012-03-13 20:10:08
Ciesze sie ze Cie poznalam ,jestes SUPER!!!!!!! Kobietka.Serdecznie pozdrawiam.
bogna01

Autor: bogna01
Data: 2011-08-07 18:12:57
Ciesze się, że Cię poznałam. Pozdrawiam!!
PiaceSole

Autor: PiaceSole
Data: 2011-05-31 13:43:30
Kiedy zajrzałam do Twojego domku, nie jednego, to jakby czas się zatrzymał w miejscu,jakby świat przestał istnieć,jakbym nagle się zmieniła,jakby zaczęło się coś nowego,pięknego,taki jakby świat się stał bez wad, idealny, zamyśliłam się zakochałam i zaraziłam bo od zawsze targają mną emocje, wątpliwości, nieufność a teraz jakby mój mózg i serce przede wszystkim dostało pozytywnego wstrząsu jakby ktoś krzyczał z Twoich galerii "Ania Ty też możesz, zrób to, możesz jeśli chcesz i to kochasz"...
Dziękuje za rozjaśnienie umysłu, otworzenie (nieświadome) serca na świat na wszystko.
Chylę czoła, kłaniam się nisko bo świat ma niewielu takich ludzi, pięknych dusz...
zania_83

Autor: zania_83
Data: 2011-03-15 13:04:18
Ciesze sie Myszko, ze zdecydowalas sie na ten wywiad, przynajmniej wiecej osob z deccorii moglo Cie lepiej poznac. Nie czesto spotyka sie ludzi tak wrazliwych na piekno, na nature. Twoje galerie w pelni ukazuja jaka jestes subtelna. Kochasz bardzo zwierzatka i to tez jest dowod na to jakie masz zlote serduszko, nie znam osoby, ktora przygarnelaby ich az tyle i poswiecala im mnostwo czasu. Osobiscie mialam to szczescie, ze moglam Cie Maju poznac lepiej i to mnie tylko utwierdzilo jak wspaniala osobka jestes!