Poznajcie Magdalenę z Adgam decor

Data publikacji: 2012-07-04 15:30:00

Zlot już za 17 dni, tymczasem przedstawiamy Wam pierwszą ekspertkę, która poprowadzi warsztaty z postarzania mebli oraz tworzenia figury wiszącej Powertex. Magdalenę Kornijenko-Rybak na co dzień można znaleźć na krakowskim Kazimierzu. W pracowni przy ulicy Miodowej 41 prowadzi kursy i szkolenia. A oto, co opowiedziała nam o sobie.

Poznajcie Magdalenę z Adgam decor

Stylizacją mebli i różnych przedmiotów aranżacji wnętrz  zajmuję się od wielu lat. Wykonuję stylizację mebli drewnianych oraz przedmiotów wykonanych z innych materiałów poprzez postarzanie, malowanie dekoracyjne oraz zdobienie za pomocą wielu efektownych technik.

Korzystam zarówno ze starych i sprawdzonych metod jak również z nowych, oryginalnych i autorskich technik uzyskiwania pożądanych efektów takich jak np.: postarzanie, shabby chic, bielenie rustykalne czy wybielanie drewna.

Inspiruję się głównie stylem wiejskim, prowansalskim, skandynawskim, rustykalnym i wszelkimi ich kombinacjami. Rozwijając swoje umiejętności w tym zakresie zajęłam się modelowaniem powierzchni drewnianych, przedmiotów i przede wszystkim mebli.

Każde zamówienie traktuję indywidualnie, według potrzeb klienta. Do wzbogacenia swoich projektów wykorzystuje różne techniki dekoracji, takich jak malowanie wzorów kwiatowych, decoupage, reliefy czy technikę stencil.

Swoje usługi wykonuję na powierzonych przez klienta przedmiotach. Mogę również pomóc w znalezieniu odpowiednich mebli lub akcesoriów w celu ich późniejszego wystylizowania.

Meble ręcznie malowane (Np. meble bielone, meble przecierane) są zawsze wyjątkowe i nadają pomieszczeniom wyjątkowego stylu.

Wiedzą dzielę się na kursach i warsztatach. Prowadzę bardzo szeroki zakres zajęć z różnych technik rękodzieła artystycznego takich jak decoupage, filcowanie, stylizacji mebli, malowania na jedwabiu, tworzenia  figur i rzeźb z wykorzystaniem utwardzaczy do tkanin Powertex , i wiele innych.

Można na nich posiąść wiedzę i umiejętności pozwalające na stworzenie swojego niepowtarzalnego dzieła, a przy okazji odstresować się i spędzić kreatywny czas w miłym towarzystwie.

Zapraszam do mojej pracowni w Krakowie przy ulicy Miodowej 41

Magdalena Kornijenko-Rybak dla Deccoria.pl

Suma punktów: 15

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (9)
arrarita

Autor: arrarita
Data: 2012-08-22 20:25:34
zapraszam na moją stronkę na deccori z malowanymi meblami http://deccoria.pl/galeria,id,80755,1,pomalowana-szafa.html
ASKET

Autor: ASKET
Data: 2012-07-12 17:24:58
Ciekawe, czy zaprezentuje pani moje techniki postarzania mebli wielokolorowych przecierek i bielenia farbą, których nauczyła się na moich warsztatach jako swoje? Bo na pani stronie internetowej ciągle figurują meble, które zrobiła pani na moich warsztatach z informacją, że są to propozycje pani kursów? Wstydziłaby się pani, przyjeżdżać specjalnie do Warszawy na moje warsztaty tylko po to, aby potem kraść moje prawa autorskie i know how kursów i przedstawiać jako swoje. To zwykłe złodziejstwo. Ale co, tam, kto zabiera rzeczy moje, zabiera ze sobą kłopoty moje.
nie pozdrawiam
Asket
margo123

Autor: margo123
Data: 2012-07-06 12:43:41
mam stare krzeselko,chce go zagospodarowac,tzn.pomalawac na bialo ewentualnie +decoupage.Ciesze sie ,ze bede mogla podgladanac ,jak sie do tego zabrac.Do zobaczenia na warsztatach-pozdrawiam!
Margo123
Adgam_decor

Autor: Adgam_decor
Data: 2012-07-06 12:03:32
Dziękuje serdecznie za miłe słowa, do zobaczenia w Krakowie :).
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich a Agnieszkę w szczególności :)
iwonaweronika

Data: 2012-07-04 22:04:21
czesc Madziu,,bardzo mi milo ze udzielilas wywiadu,,,pozdrawiam AGA