Christopher Hammond Homeopatia. Zdrowie i natura.

Data publikacji: 2016-02-12 11:00:00

Homeopatia. Zdrowie i natura to starannie opracowane kompendium wiedzy o bezpiecznych i skutecznych lekach. W książce znajdziesz podstawowe zasady homeopatii, wyjaśnienie czemu służy i na czym polega jej działanie. Dużym ułatwieniem są opisy leków homeopatycznych dostępnych na polskim rynku. Praktyczne tabele ułatwią znalezienie właściwego leku na konkretną dolegliwość.

Christopher Hammond Homeopatia. Zdrowie i natura.

Książka jest wartościowym źródłem wiedzy o bezpiecznych i skutecznych lekach, wyjaśnia znaczenie zdolności organizmu do samoregulacji oraz wskazuje pacjentom, że najważniejsze jest dbanie o zdrowie, a nie usuwanie objawów choroby za pomocą wyszukanych medykamentów. Prof. dr hab. n. med. Teresa Woźniakowska-Gęsicka

                                       

Mam nadzieję, że znajdą tu Państwo sposób na zdrowe życie i właściwą profilaktykę, a także odkryją fascynujący świat homeopatii, do którego poznawania serdecznie zapraszam.
Prezes Polskiego Towarzystwa Homeopatii  Klinicznej, mgr farm. Magdalena Wojciechowska-Budzisz

Do tej pory brakowało mi książki, która uporządkowałaby informacje na temat homeopatii. „Homeopatia. Zdrowie i natura” okazała się właśnie taką pozycją. Polecam ją również tym, którzy nigdy nie stosowali leków homeopatycznych, a ważny jest dla nich zdrowy tryb życia.
 Katarzyna Bujakiewicz – aktorka

Partnerem wydania jest Polskie Towarzystwo Homeopatii Klinicznej.

Książka już niebawem do wygrania w naszym konkursie. 

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy