Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Ważne, byś czuła się w nim szczęśliwa

Data publikacji: 2015-02-26 11:15:00

Prasowanie, sprzątanie, pranie… Przekonaj się, że mogą przestać być dla ciebie utrapieniem, a ty w swoim domu będziesz szczęśliwą i zrelaksowaną kobietą. Sztuki pięknego życia na co dzień nauczysz się od autorki bestsellerowych Lekcji madame Chic.

Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Ważne, byś czuła się w nim szczęśliwa
Kiedy przyjechała do Paryża, Jennifer była zwykłą dziewczyną z Kalifornii, nie mającą pojęcia, czym jest styl i elegancja. Tego wszystkiego oraz sztuki życia à la française nauczyła ją dopiero madame Chic.
Minęły lata, Jennifer wróciła do USA, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Wychowując dwie córeczki i prowadząc dom, wpadła w monotonię prania, prasowania, zmywania i sprzątania. Wtedy zaczęła przypominać sobie paryskie mieszkanie swojej mentorki, w którym stół na śniadanie pięknie nakrywano już poprzedniego wieczoru, a muzyka tworzyła subtelne tło rodzinnych spotkań i rytuałów. Takiego życia zapragnęła Jennifer i w ślad za tym postanowiła wypełniać swoje codzienne obowiązki jak madame Chic – uważnie i cierpliwie. Okazało się, że codzienna rutyna może stać się źródłem przyjemności.

  
 
Ten napisany z ujmującym wdziękiem oraz poczuciem humoru poradnik pełen jest pomysłów, przepisów i wskazówek, które pomogą wam zmienić irytujący dzień w miłe przeżycie. Przewodnik dla kobiet, które marzą o tym, by pójść w ślady Audrey Tatou...

 
 
Tak wygląda szczęśliwa i zrelaksowana Jennifer – pisarka, blogerka, felietonistka,mama dwóch ślicznych dziewczynek, pani domu.

To bardzo osobista książka, pełna anegdot i lifestylowych wskazówek... Szczerość autorki i żywy ton narracji znalazły entuzjastyczne przyjęcie ze strony  kobiet, które marzą o tym, by żyć jak Francuzki ale nie mogą pozwolić sobie na rok życia w Paryżu.
„The New York Times”

Jeśli jesteś gotowa, by odkryć i docenić uroki codziennego życia, poradnik Jennifer będzie idealnym prezentem dla ciebie.
Barnes & Noble

Jennifer L. Scott – autorka dwóch poradników, które stały sie międzynarodowymi bestsellerami: Lekcje madame Chic oraz Madame Chic w domu oraz popularnego bloga The Daily Connoisseur. Jej felietony pojawiają się na stronach Huffington Post Style. Współpracuje także z CNN, BBC, CBS News, The New York Times, Vanity Fair, USA Today oraz Newsweekiem. Mieszka w Santa Monica w Kalifornii.
 
Jennifer L. Scott
W domu madame Chic.
Jak przytulnie urządzić mieszkanie i celebrować codzienność
przeł. Anna Sak

Wydawnictwo Literackie
premiera: 16 marca 2015 r.
 
Materiały prasowe
 
Książka  do wygrania w konkursie Deccoria.pl 

 

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy