Nowa Deccoria już za kilka dni!

Data publikacji: 2018-06-14 10:00:00

Czekaliśmy na to bardzo długo i wreszcie ta chwila nadeszła. Dosłownie za kilka dni oddamy w Wasze ręce nową wersję naszego serwisu - z odświeżoną szatą graficzną i poszerzoną o nowe funkcjonalności.

Nowa Deccoria już za kilka dni!

Jakie zmiany czekają na Was w nowej Deccoria.pl?

Po pierwsze, nasz serwis doczekał się WERSJI RESPONSYWNEJ. Oznacza to, że niezależnie od tego, na jakim urządzeniu będziecie przeglądać Deccorię (laptopie, tablecie czy telefonie), będzie ona w pełni dostosowana do rozmiarów tego urządzenia. Dzięki temu z łatwością dodacie teraz swoje zdjęcia z telefonu! Czego jeszcze możecie się spodziewać?

Wiele razy prosiliście o zmiany ułatwiające przeglądanie zdjęć. I oto jest: WERSJA NOWOCZESNA ODSŁONY ZDJĘCIA!Jeżeli jednak przyzwyczailiście się do klasycznej wersji odsłony zdjęcia, z łatwością do niej powrócicie :)


Kolejna nowość to: umożliwienie tworzenia inspiracji - teraz będziecie mogli zapisywać swoje ulubione zdjęcia.

Jeżeli spodobało Wam się jakieś zdjęcie, wystarczy dodać je do inspircji (możecie ich tworzyć nieograniczoną ilość).

Teraz swoje ulubione zdjęcia będziecie mieć w jednym miejscu :)

 


A jeżeli jakieś zdjęcie wyjątkowo Wam się spodoba, wyróżnicie je za pomocą opcji „Podoba mi się”.Ponadto dzięki możliwości umieszczania pinezek na zdjęciach pochwalicie się, gdzie kupiliście te piekne firanki czy meble na taras. Ale to nie wszystko, do nowości należy również możliwość umieszczania filmów wideo z serwisu YouTube...


... oraz rozróżnienie kont prywatnych i firmowych. Natomiast nowa wyszukiwarka, przeszuka serwis, aż w dziewięciu  kategoriach.

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam również do gustu oświeżony wygląd profilu Użytkownika (w tym powiększone avatary oraz możliwość dodawania dużego zdjęcia głównego).To tylko część tych NAJWAŻNEIJSZYCH zmian, które dla Was wprowadziliśmy. O kolejnych poinformujemy niebawem.


Macie pytania dotyczące nowej wersji naszego serwisu? Zapraszamy do kontaktu pod adresem pomoc@deccoria.pl

Redakcja Deccoria.pl

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)
agatarn

Autor: agatarn
Data: 2018-06-14 11:04:43
Fajne zmiany ciekawe czy będzie możliwość edycji lub usunięcia komentarza?