Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)

tula

Dodam jeszcze, że jeśli po prawej stronie wejścia do kuchni od strony korytarza, plecami do komina planowana jest szafka wysoka, to ja ograniczyłabym ją ścianką również z drugiej strony czyli stworzyłabym na nią wnękę . W ten sposób przedłużyłabym ścianę kuchenną. A we wnęce zamontowałabym szafkę lub 2 szafki wysokie cargo. Wiem, że to w wejściu do kuchni i czasem mogłoby to kolidować z drzwiami do lodówki , ale jeśli uznałabyś potrzebę takiego miejsca na przechowywanie, to może warto.

tula

Plamko, a może postawiłabyś ściankę nie tam, gdzie barek a tam, gdzie kominek, którego ma nie być ? Bardziej odgrodziłabyś w ten sposób kuchnię od salonu. W miejscu, gdzie jest kominek mogłaby się znaleźć głęboka , wysoka szafka, otwierana na korytarz z drzwiczkami z lustra ( na mopa czy inne akcesoria) czyli mogłoby to wyglądać tak - krótka ścianka od strony kuchni ( tył szafki, na szerokość, jaka jest przewidziana dla kominka) dochodząca pod kątem prostym do tej, która odgrodzi kuchnię od salonu. Stworzyłby się kącik na mały stolik. Przejście do jadalni na wprost stołu w niej. Przy drzwiach na taras ścianka , głębokości 60 cm, niekoniecznie do sufitu, zamykająca ciąg szafek kuchennych z tej strony. Zlewozmywak centralnie w oknie. Są baterie, które można wygodnie wyjąć, by umyć okno. Byłaś kiedykolwiek na forum Muratora ? Tam ludzie sobie podpowiadają, ba, dzielą się radami na temat konkretnych projektów domów. Życzę powodzenia :)

REKLAMA
Plamka13

Myśle nad postawieniem ścianki działowej w miejscu gdzie jest[img]https://www.archon.pl/rzut/m17720d9644c8c/1[/img] barek na projekcie i tym samym oddzielenie kuchni troche od salonu, ale z drugiej strony chciałabym jakis mały stolik w kuchni do "wypicia kawusi" i mam dylemat, jak ta kuchnie zaaranżowac.... dodam , że kominka nie bedzie w salonie, aktualnie mam od 9 lat kuchnie otwarta na salon i niestety jak dla mnie jest więcej wad niż zalet takiego rozwiązania, może jakieś inspiracje , każda rada cenna :) Pomóżcie

Inne z tej kategorii

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Dom w Jonatanach"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Dom w Jonatanach"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.