Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2476)

znajomiztg

Dobry wieczór wszystkim ) .Elus mail. B

znajomiztg

Szanowna Pani Aleksandro jeśli mus to mus :), tylko musimy poczekać na naszą wewnętrzną , ,,modetatorke ,, Ele , bo ona ma te rzeczy oblaskawione ,więc nam pomoże, byśmy przez przypadek, czegoś nie,, skopali,, Dziękujemy bardzo za możliwość kontynuacji naszego kącika. Pozdrawiamy , miłego dnia :) .B

REKLAMA
ola_k

Drodzy Państwo, jeśli chcą Państwo kontynuować tę "rozmowę", zachowując jej prywatny i zamknięty charakter, zachęcam do oznaczenia tej aranżacji, jako aranżacji prywatnej. Aranżację prywatną w każdej chwili można udostępnić innym, wybranym użytkownikom - np. innym osobom, którzy się tutaj wypowiadają. Dzięki temu pozostali użytkownicy naszego serwisu nie będą mieli w nią wglądu. W ramach aranżacji prywatnej mogą się Państwo dzielić zdjęciami, które niekoniecznie są zgodne z linią tematyczną serwisu Deccoria.pl. Aby dodać aranżację jako prywatną, należy wejść w tryb edycji i zaznaczyć okienko "Aranżacja ukryta". Aby udostępnić aranżację prywatną, należy wejść na profil użytkownika, któremu chce się nadać do niej dostęp i kliknąć przycisk z ikonką "ptaszka" ( "v" ) znajdujący się w prawej, górnej części strony, obok przycisku "Napisz wiadomość". Podgląd: https://static.deccoria.pl/b/6/6/33c4e2f2551820515b9af13be90b43bd_b6698918b0b01c4c355e10ea455b3a37.png Pozdrawiam Aleksandra Kozera moderator Deccoria.pl

znajomiztg

Dzień Dobry Elus ,Ewus , Alexander ,Artur :) .B

znajomiztg

Ewci -lepszego poranka niż wieczora() * Bożence dobre nocki() * E

znajomiztg

Andre, hahaha...szczęściem, temu imieniu już przypisane dane osobowe:) No to śpijmy :) A Tobie miłego wczesnego jeszcze wieczoru. Jokera mi przyślij na pendraku. Tego nowego. Obejrzałabym jeszcze raz. Dobranoc. Ela.

znajomiztg

;D... no jak czasem nima sposobu, to trza jakiś wynaleźć, Arturku ;) Gwiazdkę chcesz?

znajomiztg

Nawet rybki śpią w jeziorze...

znajomiztg

Dobranoc. Wesołego hop do łóżka. Bo u Was już 38 minut po pierwszej w nocy. Adam von Üngst

znajomiztg

Właśnie nieco się dziwię nie widząc tu żadnych okejów, sorków, wawów ani innego projankeskiego plugastwa. I to nie żadna tam estetyka czy językowe puractwo. Przeca Polakiem jestem!

znajomiztg

A wiesz, co to znaczy, Andre? że to czas w poduchy. Rano pobudka, pozałatwiać, co trzeba, a potem doogarniać do reszty chaupę. Na sobotę musi być w przedświątecznych błyskach, przynajmniej częściowych - farożyk przyjdą kolędować:) E

HAHAHACEk77

Eluśjażemtezłośliwościzakonotował ;) Spam.

znajomiztg

A w Warszawie koło Grójca jest teraz 1:28

znajomiztg

Andre, przecież wiesz, że ja po angielsku nie ten teges. Arturowi to mógłbyś nawet po Japońsku;) Patrz, my tu jesteśmy wszyscy bardzo poprawni pod tym względem. Sam widzisz zresztą. Artur poliglota, to mu się czasem wymyka. Ale też jest językowym estetą. E

znajomiztg

Arturze, mogłabym rzec, że w takim przypadku /gdyby zaistniał, oczywista/nastąpiłoby malutkie odwrócenie ról;) Niech Ci się śpi - jeśli może, to dobrze. Dobranoc. A... i dziękuję. E

znajomiztg

Ten, ta, to. To jest parszywa strona zaimków. "Ten film" - chodziło oczywiście o film "The Tourist". Lecz mam go tylko w wersji oryginalnej, po angielsku, bez polskich napisów. Tyle, że jeżeli wejść na polski czat, to ma się wrażenie, że trafiło się na Anglików lub jankesów, którzy przebazowali się do Polski i jeszcze wszystkich słów polskich nie opanowali. Jankesów z wielkiej litery nie piszę. No chyba, że po kropce. Jest teraz 1:13 jak w Skierniewicach.

HAHAHACEk77

Elu,po kapciach to Ty deptaj hrabiemu Andre. Ups - Andréè. è é ;) Jeszcze nie jestem zazdrosny,ale niewiele brakuje. Dobranoc Paniom i Panu :)

znajomiztg

Następnym razem ;D haha... Nie, to ja sama siebie poprawiałam. Ciebie jeno w przymrużeniu. E

znajomiztg

Szybki rzut okiem na maila, Andre. 01. 07

znajomiztg

Ela, to była tzw. katastrofa klawiaturowa. Czasem brak synchronizacji palców. Bo piszę więcej niż jednym. Oczywiście, że Wąchock. Świętokrzyskie. André o godz. 1:07 wg. czasu w Wąchocku. Pozdrów Sołtysa.

Ostatnio ocenili

Informacja

Nie możesz dodać oceny do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do aranżacji "Eloforum /kociołek i zaścianek, dzieła naszych rąk i umysłów ;)/"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Informacja

Informacja

Informacja

Nie możesz jako pierwszy wysłać wiadomości do użytkownika. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń aranżację

Czy na pewno chcesz usunąć aranżację "Eloforum /kociołek i zaścianek, dzieła naszych rąk i umysłów ;)/"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.