Artykuły

Artykuły

Podczas planowania aranżacji pokoju dla dziecka ważne są takie aspekty jak płeć i wiek dziecka, jego pasje i zainteresowania oraz preferencje. Warto zapytać o ulubiony kolor, motyw (np. morze, góry, rowery, wycieczki, wakacje), który często wynika z zainteresowań lub ulubionej rozrywki. Dzieci mają naprawdę wiele do powiedzenia na ten temat.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Doroty Gardias.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Wyraziste motywy ze świata przyrody to kwintesencja aranżacji wnętrz w stylu egzotycznym. Oryginalne meble i dodatki w połączeniu ze śmiałymi i ciepłymi kolorami inspirowanymi odległymi, tropikalnymi krajami to najlepszy sposób na to, aby przez cały rok – zwłaszcza w okresie zimowym, czuć się jak na wymarzonych wakacjach.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Dzięki samodzielnemu przygotowywaniu posiłków dokładnie wiemy, co się w nich znajduje – samo zdrowie, zero chemii. Komponujemy zbilansowane dania, pełne warzyw i chudego mięsa, staramy się kontrolować liczbę kalorii, które dostarczamy naszemu organizmowi. Z czasem jednak nasz zapał słabnie, a dieta i zdrowe gotowanie zaczynają nas męczyć. Wówczas z pomocą przychodzą sprytne gadżety, które ułatwią i uprzyjemnią pracę w kuchni. Bez tych akcesoriów nie obejdzie się żadna fit gospodyni.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Początek nowego roku to najlepszy czas na nowe wyzwania, nie tylko w życiu, ale również w przestrzeni domu. Warto wypróbować kilka patentów na zmianę w wystroju, która wniesie powiew świeżości, bez dużego nakładu kosztów.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Jak co roku Instytut Pantone wybrał najmodniejszy kolor kolejnych czterech sezonów. Ultra Violet to fiolet, który ma symbolizować nonkonformizm, indywidualność i kreatywność. Choć wprowadzenie do wnętrza tej energetycznej barwy może być aranżacyjnym wyzwaniem, zobacz, dlaczego warto to zrobić. Poznaj sposoby na dopasowanie dodatków i mebli w kolorze Ultra Violet do twojego mieszkania.

Czytaj artykuł 
Artykuły

W styczniu 2018 zmianom uległo prawo budowlane. Związane jest to z wprowadzeniem nowelizacji do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Czego te zmiany dotyczą?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Najnowszy raport Instytutu Gartnera opisujący 10 strategicznych trendów technologicznych na 2018 rok pokazuje, że będzie to rok inteligentnych urządzeń. Tendencje te przenoszą się też na rynek budowlany – nowe technologie coraz odważniej wkraczają do naszych domów i mieszkań.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Okres grzewczy to czas, kiedy grzejniki wychodzą na pierwszy plan. W naszej strefie klimatycznej to właśnie one generują większą część kosztów utrzymania domu. Co zrobić, aby w okresie jesienno-zimowym, zminimalizować te wydatki?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Początek nowego roku to jeden z najlepszych momentów na zmiany – również w Twoim otoczeniu. Zastanawiasz się, jak odświeżyć swoje mieszkanie bez kosztownych remontów? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym w prosty sposób odnowisz wnętrze swojego domu i przygotujesz je na nowy rok.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.