Artykuły

Artykuły

W sztuce kulinarnej znane są od zamierzchłych czasów. Do przyrządzania potraw używano ich już w Starożytnych Chinach, Grecji i Rzymie. My jednak trochę o nich zapomnieliśmy, sporadycznie wykorzystujemy je do przygotowywania aromatycznych naparów lub konfitur. Zwykle ozdabiają nasze mieszkania, tymczasem mają jeszcze jedno świetne zastosowanie – mogą zdobić nasze talerze. Jadalne kwiaty. Jak i skąd je pozyskiwać? Zapoznajcie się z naszym przewodnikiem!

Czytaj artykuł 
Artykuły

Pozycje, w jakich śpią mężczyzna i kobieta, pokazują ich podświadome relacje. Zinterpretujmy kilka pozycji, w których najczęściej śpimy.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Lustra stały się nieodzownym elementem życia człowieka, zadamawiając się w różnych jego aspektach – w kulturze, sztuce, nauce i technice. Dają one możliwość spojrzenia sobie samemu w twarz oraz konfrontacji ze swoimi czynami. Psycholog Natalia Slipińska - Sawidzka wyjaśnia, jaką symbolikę i tajemnicę rodową skrywają lustra, które wieszamy w domach.

Czytaj artykuł 
Artykuły

„Założyć ogród to uwierzyć w jutro” – powiedziała podobno Audrey Hepburn. By w przyszłości cieszyć się idealnym ogrodem, już dziś zadbajmy o niego i urządźmy go w zgodzie z najnowszymi trendami. art.spons.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Niemal magiczne właściwości wosku pszczelego pozwalają na jego użycie w całej gamie produktów, zarówno kosmetycznych, jak i farmakologicznych. Swe zastosowanie znajdują nawet w przemyśle stolarskim i włókienniczym. Jak powstaje i z jakich związków chemicznych się składa?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Jedną z istotnych kwestii przy aranżacji wnętrz jest wybór motywu przewodniego danego pomieszczenia, aby nadać mu charakter i niepowtarzalność. Możemy to uzyskać poprzez kolory, odpowiednie dodatki i wzory. Przy wyborze kierujmy się własnym gustem i upodobaniami. Mieszkanie powinno być odzwierciedleniem tego, co jest w nas.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Żeby podziwiać seanse 3d nie musisz iść do kina, ani tracić czasu przed telewizorem. Prawdziwą sensacją ostatnich miesięcy są płytki podłogowe, z wzorem dającym trójwymiarowe wrażenie. Pamiętasz dziecinne zabawy o skakaniu po podłodze, która jest lawą? Już dziś nie musisz sobie tego wyobrażać! Te płytki odmienią każde wnętrze!

Czytaj artykuł 
Artykuły

Czasem generalne porządki w mieszkaniu wiążą się z porządkami… we własnym życiu. Podejmujemy wówczas niełatwe decyzje: co zachować, z czym się rozstać? Co w naszym domu jest nam nadal naprawdę potrzebne, a czego możemy się już pozbyć?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Przykuwają uwagę, są niecodzienną ozdobą, eleganckie i wzbudzające zazdrość w każdym, kto tylko je zobaczy. Wyjątkowe do tego stopnia, że warto zadać sobie pytanie – czy to jeszcze pisanki? Zobacz, niezwykle udekorowane jajka, którymi możesz oczarować domowników na święta!

Czytaj artykuł 
Artykuły

Co, oprócz szeregu potraw, powinno znaleźć się w domu na święta wielkanocne? Jeżeli jesteście znudzeni rutyną i marzycie o oryginalnych dekoracjach na tegoroczne święta, specjalnie dla was przygotowaliśmy zbiór porad, w którym znajdziecie mnóstwo pomysłów i podpowiedzi na proste, tanie i piękne ozdoby i stroiki świąteczne! Te dizajnerskie rozwiązania nie wymagają zbyt dużego wysiłku, a efekt jest niesamowity.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.