Artykuły

Jurek Owsiak pokazuje mieszkanie

Mieszkanie Jurka Owsiaka i jego żony Lidii Niedźwieckiej-Owsiak składa się kuchni, dwóch pokojów, łazienki i sypialni. Ma również dwa balkony z widokiem na osiedle i plac zabaw. Standard mieszkania nie odbiega od zwykłych, współczesnych lokali mieszkalnych. Wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym, ale dzięki dobrze dobranym meblom i dodatkom jest również bardzo przytulne. Obrazy i pamiątki rodzinne sprawiają, że mieszkanie zyskuje niesamowity klimat.

REKLAMA

Jurek Owsiak pokazał swoje mieszkanie w specjalnym wideoblogu. Był on odpowiedzią na pomówienia jego przeciwników, którzy zarzucali mu, że pieniądze zbierane przez WOŚP, nie są przeznaczane na cele statutowe fundacji.

To trzecie mieszkanie państwa Owsiaków. Znajduje się na warszawskim Urysnowie i liczy ok. 115 m2. Od progu mieszkańców i gości wita piękna kuchnia, otwarta na salon. W centrum części kuchennej stoi ogromna wyspa z kuchenką elektryczną i drewnianym blatem. Oświetla ją duża, oryginalna, czarna lampa. Przy blacie ustawiono trzy wysokie, krzesła barowe. Jak tłumaczy Owsiak, zawsze marzył, aby mieć takie siedzenia. - Trzy takie stołki załatwiają sprawę w kuchni. Są uwielbiane przez moje wnuczki, zwłaszcza najmłodszą wnuczkę, która kocha się na tych krzesełkach kręcić - wspomina.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Videoblog Jurka Owsiaka na INTERIA.TV.

Kuchnia jest połączona z salonem. To w pokoju dziennym Jurek, wraz z rodziną, spędza najwięcej czasu — ogląda telewizję, słucha muzyki, ćwiczy na rowerku stacjonarnym i odpisuje na e-maile. W salonie wisi niezwykły obraz. To pierwszy obraz, który Jurek kupił na aukcji internetowej, od malarza o pseudonimie Boro. - Świetny obraz, który jest ze mną zawsze. I w starym mieszkaniu, i w nowym mieszkaniu jest czymś, co nadaje kolor - dodaje z uśmiechem Owsiak. W salonie Jurek trzyma adapter, który dostał w prezencie gwiazdkowym. Uwielbia słuchać na nim płyt ze swojej młodości.

    

1 2 3 4

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Jurek Owsiak pokazuje mieszkanie"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.