Artykuły

Klasyczna elegancja, czyli wnętrze nowoczesnego domu pod Warszawą

Piękny dom potrzebuje doskonale urządzonego wnętrza, które współgra ze stylem i wyglądem zewnętrznym budynku. W przypadku tego domu istotną rolę odgrywa minimalizm, który sprawia, że całe wnętrze jest pełne ładu i harmonii.
REKLAMA

Dobór mebli i kolorów
Wnętrze prezentuje się w kolorach szarości, z uwagą skupioną na doskonałym wyborze drewna - zarówno mebli stolarskich, jak i krzeseł czy stołu. Pieczołowicie dobrane meble od najwyższej jakości producentów są wizytówką domu. Pięknie zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane w połączeniu z szarością wnoszą do aranżacji spokój i równowagę. To klasyczna elegancja w najlepszym wydaniu.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!


- Duże przestrzenie można w bardzo łatwy sposób zastawić zbyt dużą ilością mebli. Wydawałoby się, że da nam to poczucie stworzenia przytulnego wnętrza, lecz to tylko pozory. Należy zatem pamiętać, by umiejętnie gospodarować przestrzenią tak, by służyła nam i pozwoliła swobodnie w niej funkcjonować - mówi Marcin Dziurkiewicz, projektant wnętrz z TWORZYWO studio.

Otwarte wnętrze
Zadaniem architektów było stworzenie optycznie dużej, otwartej przestrzeni łączącej strefę funkcjonalną ze strefą relaksu. Część salonu i strefa kominkowa płynnie się ze sobą łączą, tworząc harmonijnie spójną całość. - Nowoczesny dom ze wspaniałą przestrzenią w środku potrzebował mądrego połączenia wnętrz z zastaną bryłą. Przenikające się strefy pozwoliły na stworzenie eleganckich przejść kolorystyczno-materiałowych, dzięki czemu uzyskaliśmy w pełni zharmonizowany projekt. - mówi Joanna Jackowska, projektant wnętrz z TWORZYWO studio. W strefie salonu dominują duże, wygodne kanapy i fotele w kolorze szarości. Całość dopełniają drewniane meble i precyzyjnie dobrane oświetlenie, które spełnia podwójną rolę – jako strefowe oświetlenie poszczególnych części wnętrza oraz rolę dekoracyjną. Lampy wiszące są pewnego rodzaju rzeźbami.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Nowoczesny gabinet
Gabinet pozostaje w klimacie całego wnętrza – minimalistycznie dobrane kolory i meble sprawiają, że pokój sprawdzi się w pracy zawodowej, jak i również może zostać miejscem relaksu i wyciszenia. Całość podkreślona została delikatnymi i eleganckimi tkaninami. Dobrane zostało oświetlenie sufitowe, tym razem w formie kul na długich linkach. Takie rozwiązanie spełnia nie tylko funkcję dekoracyjną, ale wnosi do pomieszczenia delikatną smugę światła.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Minimalistyczna sypialnia
Strefa snu również wpisuje się w estetykę mieszkania. W pomieszczeniu główną rolę zajmuje duże łóżko w kolorze ciepłej szarości oraz wiszący na ścianie telewizor.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

To strefa relaksu, ale i rozrywki. Dobrane dodatki i elementy wystroju sprawiają, że sypialnia jest ciepła, przytulna, a zarazem elegancka.

Projekt oraz wizualizacje: TWORZYWO studio

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Klasyczna elegancja, czyli wnętrze nowoczesnego domu pod Warszawą "? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.