Art. Spons.

Materac na miarę twoich potrzeb: jaki powinien być?

Jest wiele parametrów, którymi charakteryzują się materace do spania. Poszukiwanie tego właściwego często zaczyna się od zderzenia z szerokim wachlarzem dostępnych modeli, które różnią się na wiele sposobów. Co robić w takiej sytuacji? Warto przede wszystkim skupić się na indywidualnych potrzebach i rozpocząć właśnie od ich sprecyzowania. W materacu najważniejsze jest bowiem, by był dopasowany do użytkownika i spełniał wszystkie swoje zadania. Bo najlepszy materac, to twój materac. Na szczęście wybór jest ogromny, a wśród dostępnych modeli każdy znajdzie coś dla siebie.

Materac na miarę twoich potrzeb: jaki powinien być?
REKLAMA

Fot. materiał partnera//SleepMed

Gdy pojawia się ból

Bóle kręgosłupa, szyi i głowy mogą mieć związek z niewłaściwą higieną snu. Odpowiedni materac może w takim przypadku nie tylko zwiększyć komfort nocnego odpoczynku, ale też pomóc zapobiegać zmianom zwyrodnieniowym i wspierać regenerację organizmu. Bez względu na to, czy ból jest wynikiem choroby, czy stylu życia, dolegliwości te mogą złagodzić materace ortopedyczne. Powinny one spełniać szereg norm, czego doskonałym przykładem są materace piankowe SleepMed by Hilding.

Grupa Hilding Anders przygotowała linię produktów medycznych, które zapewniają nie tylko komfort, ale też szereg właściwości prozdrowotnych, a do tego posiadają Certyfikat Jakości AEH. Ten zagadkowy skrót daje gwarancję, że materace zostały sprawdzone pod kątem czterech najbardziej istotnych parametrów: ergonomii, higieny, trwałości i wentylacji. Co to oznacza w praktyce? Materac medyczny SleepMed będzie po prostu wygodny i przyjemny w codziennym użytkowaniu. To możliwe dzięki właściwemu podparciu poszczególnych stref ciała i idealnemu dopasowywaniu się materaca do sylwetki użytkownika. Materiały najwyższej jakości hamują rozwój drobnoustrojów, zapewniając wysoką higienę, która ucieszy nie tylko alergików. Materac pozostaje suchy i czysty, co tworzy warunki sprzyjające odpoczynkowi i regeneracji. Co więcej? Hilding Anders stawia na trwałość, a certyfikat AEH to minimum dziesięcioletnia gwarancja bezproblemowego użytkowania.


Fot. materiał partnera//SleepMed

Gdy szukasz nowoczesnych rozwiązań

Współcześnie odchodzi się od materacy sprężynowych na rzecz tych piankowych. W Hilding połączono obie te technologie w materacach ortopedycznych SleepMed Hybrid, wykorzystując nowoczesną piankę VitaRest i wsparcie sprężyn typu Multi. Dzięki temu materace zyskują na wytrzymałości, a ich elastyczność wciąż pozostaje idealna. W efekcie materace medyczne są komfortowe i trwałe.


Fot. materiał partnera//SleepMed

Doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi charakteryzują się również materace Curem z grupy Hilding. Są one sukcesywnie udoskonalane, a także testowane pod kątem nowoczesnych rozwiązań i materiałów. W oparciu o najnowsze badania, marka Curem wprowadza rozwiązania, które skutecznie podnoszą jakość snu i efektywność nocnego odpoczynku.


Fot. materiał partnera//SleepMed

Gdy dbasz o środowisko

Materiały, z których wykonany jest materac, mają ogromne znaczenie w higienie, komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Wygodę, trwałość i higienę gwarantuje np. Certyfikat AEH opisany wyżej, a co z bezpieczeństwem i ochroną środowiska? Warto zwrócić uwagę na to, że  Hilding Anders Group to gwarancja bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, wykorzystywanych zgodnie z ustawą o ochronie środowiska. To proste: śpisz wygodnie i bezpiecznie.

Wybierając odpowiedni materac warto więc zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujemy, by potem móc cieszyć się wygodą, dobrym snem i zdrowiem przez długie lata użytkowania.

Materiał partnera//SleepMed

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Materac na miarę twoich potrzeb: jaki powinien być?"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.