Artykuły

Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE

Koniec z przepłacaniem za ogrzewanie i truciem środowiska! Teraz każdy może zainstalować u siebie w domu ekologiczny system grzewczy i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Po raz kolejny każdy Polak może ubiegać się o dotację do pomp ciepła NIBE!
Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE
REKLAMA

1 marca 2018roku ruszyła kontynuacja, tak zwanej, Szwedzkiej Dotacji na systemy NIBE. O dopłatę można  ubiegać się  od 1 marca do 31 maja 2018 roku. Programem Szwedzkiej Dotacji zostanie objętych w sumie 300 osób (wsparcie dotyczy 150 sztuk gruntowych pomp ciepła i tyle samo powietrznych pomp ciepła NIBE). Każdy kto chce ekologicznie ogrzać swój dom może starać się o wsparcie od szwedzkiego producenta. Wsparcie jest niemałe - wynosi 5 000 zł do pomp ciepła, 6 000 zł do pompy wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub ECO, 9 000 złotych do pompy ciepła z zestawem fotowoltaicznym NIBE PV, a 10 000 zł dla pompy ciepła z rekuperatorem i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV.

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie www.szwedzkadotacja.pl. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na uzyskanie wsparcia i montaż ekologicznego i ekonomicznego systemu grzewczego NIBE.

Dlaczego warto zdecydować się na system NIBE? Zainstalowanie pompy ciepła od szwedzkiego producenta pozwala na oszczędność nawet 80 procent energii przeznaczanej na cele grzewcze. W dodatku, pompy NIBE korzystają z „czystych”, odnawialnych źródeł energii. Gruntowe pompy ciepła wykorzystują ciepło geotermalne, czyli po prostu energię słoneczną, zakumulowaną w gruncie, wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych. Powietrzne pompy ciepła czerpią energię aerotermalną, czyli energię słoneczną zakumulowaną w powietrzu. Montaż pompy ciepła  NIBE typu powietrze/woda gwarantuje zmniejszenie wydatków na  ogrzewanie domu i grzanie wody użytkowej nawet do 75 procent. Szwedzki koncern NIBE AB jest to światowy lider wśród producentów urządzeń grzewczych i przodownik w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody w Europie Północnej. Znany z solidności i niezawodności.

Więcej na www.nibe.pl i www.szwedzkadotacja.pl.
Strona internetowa: www.szwedzkadotacja.pl
Facebook: www.facebook.com/NIBEpolska/

Materiały prasowe

O NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE AB to przedsiębiorstwo będące największym producentem urządzeń grzewczych oraz liderem na rynku europejskim w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. dołączyła do rodziny NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła, stając się liderem sektora w Polsce. W tym roku firma NIBE-BIAWAR obchodzi jubileusz 50-lecia.


Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.