Artykuły

Projektant on-line. Odległość nie gra roli

Kompleksowa usługa projektantów wnętrz to w zależności od zakresu koszt od kilkudziesięciu do nawet 200 zł za metr kwadratowy. Cena dla wielu osób może być zaporowa, co powoduje, że nie korzystamy w ogóle z porady projektanta i staramy się samodzielnie zaaranżować przestrzeń, nie wiedząc za bardzo, jak „ugryźć temat”. Efekt zazwyczaj nie jest taki, jak sobie wyobrażaliśmy i mimo remontu, nowych mebli, nadal nie widzimy uśmiechu na twarzy domowników.
Projektant on-line. Odległość nie gra roli
REKLAMA

Nie musimy wydawać kilku tysięcy złotych i zatrudniać projektanta wnętrz lub architekta w pełnym zakresie. Jeśli nasz budżet jest ograniczony, możemy skorzystać z oferty specjalisty od aranżacji wnętrz w nieco ograniczonym zakresie. Mowa o usłudze porad on-line. Jeśli chcemy jedynie porady, nadania kierunku projektu – możemy zwrócić się do projektanta o poradę. Projektant na podstawie rzutu pomieszczenia i naszych oczekiwań co do wnętrza doradzi, jak powinniśmy ustawić meble, jakie kolory zastosować, jak podzielić wnętrze ergonomicznie i funkcjonalnie. Z takiej porady radzimy skorzystać zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z „wymagającym” wnętrzem, a rozmieszczenie poszczególnych elementów w pomieszczeniu stanowi duży problem.

Co dostaniemy w ramach usługi projektanta on-line?

Zakres usługi może być różny. W podstawowym zakresie otrzymamy propozycję układu funkcjonalnego pomieszczenia. W bardziej rozszerzonej wersji otrzymamy dodatkowo wskazówki, jaką kolorystykę mamy zastosować wraz z propozycjami konkretnych mebli i dodatków. Możemy poprosić o jedną lub więcej koncepcji. Często w ramach tej usługi otrzymujemy tzw. mood board – czyli tablicę inspiracji. Co to takiego? To zestawienie propozycji, w jakim kierunku powinniśmy iść z aranżacją naszego wnętrza – czyli zestawienie kolorów, stylistyki, przykładowe elementy dekoracji itp.

Przejdźmy do szczegółów. Poniżej prezentujemy przykład propozycji dwóch koncepcji dla pokoju. Pokój jest długi i wąski, dlatego też Klienci mieli problem z ustawieniem poszczególnych elementów. Zależało im, aby pokój spełniał kilka funkcji: pokoju gościnnego i  miejsca do przechowywania. Dodatkowo Klientom zależało na kąciku do pracy. W obu przypadkach udało się pogodzić wszystkie trzy funkcje, spełniając tym samym oczekiwania Klientów.

Nie zawsze w przypadku usługi on-line otrzymamy wizualizacje. Czasem jest to jedynie rzut pomieszczenia z góry wraz z dokładnym opisem i tablicą inspiracji. Jednak możemy mieć pewność, że dzięki usłudze projektanta on-line nasze wnętrze będzie takie, jak to sobie wyobrażaliśmy i po remoncie uśmiech na twarzy będzie gwarantowany.
 
Autorzy artykułu i projektów: Małgorzata Galik i Wioletta Makles, więcej o usłudze Projektanta on-line na http://www.mawidesign.pl/oferta/projektant-on-line/

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)

mawi_design

Dziękujemy :-)

angiiee

podoba mi się :)

REKLAMA
agatarn

gratulacje dziewczyny

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Projektant on-line. Odległość nie gra roli"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.