Artykuły

Zakręceni na punkcie drewna. Oryginalne drewniane akcesoria i meble

Ich życie kręci się wokół drewna. Piotr i Honorata Humiennik przekonują, że to ekologiczne tworzywo może tworzyć nowoczesny i niebanalny design. - Każdemu polecam walkę o swoje marzenia, bo naprawdę warto i to sprawia ogromną satysfakcję - przekonuje Honorata.
Zakręceni na punkcie drewna. Oryginalne drewniane akcesoria i meble
REKLAMA

- Zaczynaliśmy od zegarów na ślub, mówiących o dacie zawarcia tego związku. Były też serwetniki. Naprawdę takie bardzo drobne rzeczy - komentuje Piotr.

- Stąd też pomysł na biznes. Na to, żeby tworzyć coś, co jest alternatywą dla tzw. chińszczyzny. Chcieliśmy żeby to było naturalne, ponadczasowe - dodaje Honorata.

W tym duecie ona projektuje, a on zajmuje się stolarką. Od kiedy zostali rodzicami dwójki maluchów, tworzą też produkty dla dzieci.

- Jesteśmy z żoną duszami artystycznymi i czasami dochodzi do dużych zgrzytów podczas projektowania. Ale myślę, że jest to bardzo pozytywne, bo staramy się dojść do jakiegoś kompromisu i pomysły się nie kończą - opowiada Piotr.

- Póki co muszę godzić pracę z opieką nad dziećmi, ale szczerze powiedziawszy nie tęsknię za biurem projektowym, bo to co robimy, obojgu nam sprawia radość. Każdemu polecam walkę o swoje marzenia, bo naprawdę warto i to sprawia ogromną satysfakcję - mówi Honorata.

Źródło: x-news

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Zakręceni na punkcie drewna. Oryginalne drewniane akcesoria i meble"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.