Blogowe perełki

Blogowe perełki

Jesień to czas, kiedy staramy się zabezpieczyć ogród przed chłodem i przymrozkami. Co powinniśmy zrobić, by odpowiednio zadbać o roślinność także w naszym mieszkaniu? Do kogo zwrócić się o pomoc w kwestii zaprojektowania wymarzonego ogrodu? Jakie kwiaty są najprostsze w pielęgnacji? Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć Katarzyna Bagińska-Łojek, autorka strony oraz bloga o prowadzeniu i projektowaniu ogrodów.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Początkowo Little B and Twins miał być tylko blogiem o trójce maluchów i wychowywaniu dzieci. Kiedy jego autorka zaczęła umieszczać zdjęcia udekorowanego pokoju małej Bianki, wzbudziła zainteresowanie coraz większej liczby czytelników. Z biegiem czasu jej blog i strona na Facebooku stały się tak popularne, że wykonawczyni zaczęła tworzyć swe dekoracje na zlecenie. Co takiego jest w jej pracach? Zapraszam do lektury.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Nigdy nie przestanę tego powtarzać, ale blogosfera dała mi w życiu tyle, co żadna szkoła, uczelnia czy praca. Wspaniałych przyjaciół, towarzystwo na dobre i złe, wymianę doświadczeń (nie tylko tych zawodowych, ale przede wszystkim życiowych). Nasze historie, podczas ostatniego weekendu, do wczesnych godzin porannych są tego przykładem, dziewczyny dziękuję za wspaniały weekend, za wyrozumiałość dla czasem zahukanej organizatorki ;) i za wspaniałą atmosferę! Zapraszam Was wszystkich na relację od strony prowodyrki akcji: apetyczny weekend ;)

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Blog Oli Cupek wygląda apetycznie. Białe tło gdzieniegdzie urozmaicone różowymi akcentami. Piękne zdjęcia. Czarne literki, które tworzą słowa. Bo Ola na blogu pisze ciekawie i na szeroką skalę: o remontach i wystrojach, o trendach i plytkach cementowych (i o wielu, wielu innych rzeczach). Tak, blog Oli wyróżnia się naprawdę dobrym smakiem. Dlatego warto delektować się Apetycznym Wnętrzem.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Blogi Wnętrzarskie.pl to nie jest stereotypowy blog. To coś znacznie więcej. Dlaczego? Zaraz się przekonacie.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Twórcza różnorodność postów w „Kuźnii Pomysłów” inspiruje i poniekąd wzbudza zazdrość. Pani Magda, zwana Lutajką, jest blogerką, której pomysłowość nie zna granic. Poza obowiązkami rodzicielskimi od 2010 roku prowadzi własny blog. Tam projektuje, przerabia, maluje, a ostatnio zajęła się nawet szyciem. Tematyką bloga jest głównie renowacja, decoupage, fotografia, ponadto autorka wzoruje się na shabby chic.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Joanna Węgrzynowska jest autorką kolejnego bloga o wnętrzarstwie, który stał się przedmiotem naszej recenzji. Przeglądając i czytając Bielszy~odcień~bieli, mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się do nastrojowego pomieszczenia i tam przez chwilę mogli pozostać. Miękkie poduszki, płynne linie, jasne kolory, widok na ocean pobudza nasze zmysły. Osoby, które uwielbiają przytulne, komfortowe mieszkania znajdą na blogu mnóstwo inspiracji. 

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Gdy otrzymujesz prezent zrobiony własnoręcznie, bądź jak kto woli hand made, nabiera on dla Ciebie znaczenia. Może to sentymentalizm, może nadmierna wrażliwość, ale świadomość tego, że ktoś zrobił coś wyłącznie dla Ciebie, że żadna inna osoba na świecie nie posiada tej rzeczy, wzrusza.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

A wszystko co kocham jest blogiem wyjątkowym. To kolejny wirtualny pamiętnik, który zachwyca. Dzięki niemu można zrozumieć jak ważna dla człowieka jest jego tożsamość i jak wiele jest w stanie poświęcić, by tę tożsamość zachować i pielęgnować. Nasz dom to nic innego, jak azyl dla nas samych. To właśnie w nim możemy się czuć wyjątkowi, niezależni i jedyni w swoim rodzaju i o tym chce nam opowiedzieć Margott.

Czytaj artykuł 
Blogowe perełki

Niektórzy twierdzą, że ludzi można podzielić na tych z poczuciem estetyki i piękna, i na tych, którzy takiej zdolności nie mają. Dla innych ten podział jest irracjonalny, bo przecież „o gustach się nie dyskutuje”. Niestety jestem skłonna uwierzyć, że istnieją  „wybrańcy”, bardziej wrażliwi na piękno i otaczający świat niż inni.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.