Budowskaz radzi

Budowskaz radzi

Podwieszany sufit cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to lekka konstrukcja, która pełni zarówno funkcje dekoracyjne, jak i też użytkowe.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Z roku na rok maleje liczba nowych domów z piwnicą, a jeszcze nie tak dawno była ona obowiązkowym elementem.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Odwodnienie działki jest konieczne, jeśli nie chcemy mieć ogromnych kałuż, wilgoci w piwnicy czy zawilgoconych fundamentów. Powinno się je stosować tam, gdzie woda deszczowa lub z roztopów zbyt wolno wsiąka w ziemię.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Zielone, żywe ściany to świetna i ekologiczna dekoracja pomieszczeń zarówno biura, restauracji czy domu. Stwarza niepowtarzalny klimat wnętrza i doskonale wygląda. Daje efekt ogrodu we wnętrzu. Pionowe ogrody poprawiają samopoczucie i zwykle nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Jak porównać oferty banków oraz na jakie koszty i parametry zwrócić uwagę? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule. 

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

W większości domów jednorodzinnych są kominy. Warto już na etapie projektu domu podjąć decyzję, czym będziemy ogrzewać, by móc wybrać optymalne rozwiązanie.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Ogrodzenie to ten element otoczenia domu, który w znaczącym stopniu wpływa nie tylko na jego wygląd. Odgradza od sąsiadów i drogi, zapewniając bezpieczeństwo. Powinno być wytrzymałe na warunki atmosferyczne i dopasowane do stylu budynku. Musimy pamiętać, że zwykle jest to zakup na dziesiątki lat.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Tajemnicze słowo kondensacja używane przez producentów kotłów to nic innego, jak skroplenie pary wodnej zawartej w spalinach. To zjawisko ma zastosowanie w ogrzewaniu budynków i wody.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Grzejniki kanałowe zazwyczaj są wykorzystywane w biurach i budynkach użyteczności publicznej. Świetnie jednak sprawdzą się w domach, zwłaszcza tych pełnych przeszkleń, a także wszędzie tam, gdzie popularne kaloryfery zwyczajnie nie pasują lub nie można ich zastosować.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Obecnie na rynku mamy szereg różnego rodzajów pokryć dachowych, z których to właśnie dachówka jest najpopularniejsza. To inwestycja na lata, przy wyborze której należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, takich jak: cena, trwałość, walory estetyczne, kąt nachylenia dachu czy dostosowanie materiału do projektu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.