Budowskaz radzi

Budowskaz radzi

Można wyobrazić sobie dom bez gazu ogrzewany pompą ciepła, bez kanalizacji z szambem lub domową oczyszczalnią, ale bez prądu i wody nie da się mieszkać, co więcej nie dostaniemy pozwolenia na budowę takiego domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Budowskaz radzi

Gaz jest jednym z najbardziej popularnych źródeł ciepła i ze względu na swoja cenę, stosowany jest zarówno do ogrzewania wody w centralnym ogrzewaniu, ciepłej wody użytkowej, jak i gotowania. Co istotne, w wielu gminach ze względu na smog wprowadza się zakaz ogrzewania paliwami stałymi. Gaz staje się wtedy najtańszą alternatywą. Przy tym jest to bezpieczny i bezobsługowy sposób na ogrzewanie domu.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Rozważając przeprowadzkę do własnego domu można brać pod uwagę zarówno zakup działki i budowę nowego obiektu, jak również kupno i remont starego budynku. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Projekt domu gotowy, dokumenty skompletowane, pozwolenie na budowę mamy w ręku. Łapiemy oddech i zadajemy sobie kluczowe pytanie – kto wybuduje nasz dom? Wybór ekipy budowlanej spędza sen z powiek wielu inwestorom, ale – odpowiednio się przygotowawszy – możemy wybrać dobrze i uniknąć poważnych kłopotów.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Elewacja to finalne wykończenie domu. Ma go zabezpieczać przed wilgocią, utratą temperatury, nadmiernym nagrzewaniem i zniszczeniami mechanicznymi. Jest również ważnym elementem dekoracyjnym i wizytówką domu – nadaje mu charakter.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Budowskaz radzi

Wydatki na zakup działki to początki kosztów związanych z budową domu. Zanim zaczniesz właściwą budowę poznaj koszty dodatkowe, które temu towarzyszą.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Budowskaz radzi

Decyzję o wyborze materiału, z którego zbudujemy dom, warto poprzedzić analizą naszych potrzeb, możliwości finansowych, stylu życia i marzeń.

Czytaj artykuł 
Budowskaz radzi

Miło nam poinformować, że naszym nowym ekspertem w zakresie budownicta i wykończenia został serwis Budowskaz.pl

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.