Domy gwiazd

W tej rezydencji zamieszka Barack Obama!

Amerykanie dokonali wyboru, 45. Prezydentem Stanów Zjednoczonych zostanie ekscentryczny miliarder, Donald Trump. W styczniu dobiegnie końca kadencja prezydenta Baracka Obamy, a to oznacza, że będzie on musiał opuścić Biały Dom. Zobaczcie, jak wygląda rezydencja, do której przeprowadzi się on wraz z rodziną!

REKLAMA

Zanim Barack Obama został prezydentem, wraz z rodziną mieszkał w Chicago. Po zakończeniu kadencji nie zamierza on jednak tam wracać. Jak donoszą media, ze względu na edukację córek Obamowie postanowili pozostać w Waszyngtonie. Już kilka miesięcy temu wynajęli oni willę, która wg szacunku rzeczoznawców warta jest od 5,3 mln do 6,4 dolarów, to oznacza, że ich miesięczny czynsz wynosi ok. 22 tysięcy dolarów - takie kwoty mogą zawrócić w głowie.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Widać ciężko im było rozstawać się z prestiżową częścią Waszyngtonu, gdzie mieści się Biały Dom, bowiem ich nowa siedziba znajduje się zaledwie 3,5 kilometra od oficjalnej rezydencji prezydentów USA.

Rezydencja z historią
Posiadłość, którą wynajęli Obamowie mieści się na osiedlu Kalorama. Należy ona do Joego Lockharta, bliskiego doradcy innego byłego prezydenta, Billa Clintona. Luksusową rezydencję wybudowano w 1928 roku. Zajmował ją m.in. Kapitan Charles Hamilton Maddox, bohater walczący zarówno w pierwszej, jak i drugiej Wojnie Światowej.

 >1< 2 3 4 5

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "W tej rezydencji zamieszka Barack Obama!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.