EKOekspert

EKOekspert

Wiosna to czas porządków w domu i ogrodzie. Budzi się przyroda a wraz z nią — nasza motywacja. W tym czasie odświeżamy swoje wnętrza i nadajemy drugie życie zapomnianym meblom i dekoracjom. Zobacz jak w duchu upcyklingu zaaranżować na nowo ogród, taras, czy balkon.

Czytaj artykuł 
EKOekspert

Święta to piękny czas, który warto celebrować razem z rodziną. Jak pogodzić intensywne przygotowania świąteczne z beztroską zabawą z najbliższymi? To proste — zaangażuj ich do wspólnego wykonania własnoręcznych i ekologicznych dekoracji wielkanocnych.

Czytaj artykuł 
EKOekspert

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne to te, które wykonujemy własnoręcznie. Do ich wykonania możemy użyć tego, co każdy z nas ma w swoich domach. Niepotrzebna już makulatura i gazety, plastikowe butelki po napojach, czy skrawki materiałów, przy odrobinie fantazji pozwolą wyczarować niezwykłe wielkanocne ozdoby.

Czytaj artykuł 
EKOekspert

W permakulturze tak naprawdę nie liczy się powierzchnia ogrodu, działki, naszego domu i dobrobytu. Tak samo możemy żyć z poszanowaniem natury, wszędzie gdzie się znajdujemy, w dowolnie wybranym przez nas miejscu – w ogrodzie, siedlisku a przede wszystkim w mieście i naszym miejscu pracy. Najważniejsze jest uszanowanie samej przyrody, wsłuchanie się w otaczający nas wszechświat.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.