Ekspert na wysokości

Ekspert na wysokości

Wielkimi krokami nadeszła jesień, w której to częste są burze i porywiste wiatry. To jest właśnie ten czas, w którym najczęściej łamią się drzewa, a na jezdnie i chodniki spadają gałęzie. Czasem takie zdarzenia mogą prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji. Dlatego też wiele osób decyduje się na wycinkę wysokich drzew.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Ekspert na wysokości

Wyciąć drzewo – prosta sprawa! Wielu z nas ma niestety takie przekonanie. O ile jest to małe drzewko, z którym nie ma za wiele zachodu, jest to może i prawda. Jednak w przypadku drzew znajdujących się w trudnej zabudowie lub posiadających rozbudowany system gałęzi sprawa nie wygląda już tak prosto. Jakie przeszkody możemy spotkać?

Czytaj artykuł 
Ekspert na wysokości

Uszkodzenia dachów, a nawet ich zerwania są coraz częstsze. Przyczyną tego są anomalie klimatyczne i pogodowe. Mimo że żyjemy w umiarkowanym klimacie w ostatnim czasie nasiliły się u nas ulewy, powodzie, nieoczekiwane zmiany temperatury czy silne wiatry. To wszystko ma ogromny wpływ na nasze dachy. Jak możemy zapobiec ich uszkodzeniu?

Czytaj artykuł 
Ekspert na wysokości

Przyczyn przecieków, które swoje źródło znajdują na naszych dachu, może być wiele. Czasem są to miejsca łatwe, a innym razem bardzo trudne do zlokalizowania. Nic nie dzieje się samo, a szczelin nie tworzą magiczne istoty. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów uszkodzeń powierzchni dachowej, które przyczyniły się do brzydkich zacieków w mieszkaniach tych budynków.

Czytaj artykuł 
Ekspert na wysokości

Z rynnami mamy do czynienia przeważnie tylko w chwili budowy naszego domu. Później zbyt często do nich nie zaglądamy. Niestety potrafią się w nich kryć rzeczy z horroru.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.