Konkursy

Konkurs na piękne wnętrze!

Szkło do kuchni, szklane schody, a może nowa kabina prysznicowa. Którą z realizacji Glass House - jednej z największych firm specjalizujących się w produkcji wyrobów ze szkła - najchętniej zobaczyłbyś w swoim domu w trakcie najbliższego remontu i dlaczego? Wyślij nam link wraz z uzasadnieniem - najciekawsze prace nagrodzimy pięknymi serwisami kawowymi.
REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Wybierz ze strony http://glasshouse.com.pl aranżację, która najbardziej Ci się podoba.

2. Napisz dlaczego chciałbyś ją mieć w swoim domu. 

2. Link do wybranej aranżacji, swojego nicka oraz uzasadnienie wyboru wyślij e-mailem na adres konkurs@deccoria.pl

3. Czekaj na maila od redakcji, w którym poinformujemy Cię o wygranej.

Konkurs trwa od 18.07.2014 do 01.08.2014

Do wygrania jeden z czterech pięknych serwisów kawowych!

Serwis kawowy PAW na 6 osób - 12 elementów

Intensywny kobaltowy kolor i kuszący kształt porcelanowych filiżanek tworzy czarujący komplet do kawy czy herbaty. Wyczuwalna pod palcami struktura rysunku stymuluje zmysły. Dekorowane złotem wysmukłe uszka harmonijnie komponują się z całością.

Serwis kawowy AŻUREK na 6 osób - 21 elementów

Produkt wykonany z wysokiej jakości porcelany. Naczynia ozdobiono delikatnym wzorem, który przypadnie do gustu każdemu. Jest to elegancki zestaw w skład, którego wchodzą filiżanki, spodki, talerzyki, dzbanek do mleka, cukiernica i dzbanek do herbaty. Kwadratowy serwis z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych na kawę czy herbatę gości. Idealnie nadaje się również na prezent ślubny lub na nowe mieszkanie.

Serwis kawowy ASTURIA na 6 osób - 17 elementów

Zestaw wykonany został z dobrej jakościowo porcelany w kolorze ivory czyli w kolorze kości słoniowej. Każdy element serwisu zdobi delikatny piękny kwiat. Serwis można skompletować z kompletem obiadowym z wazą. Nowoczesny kształt zestawu wprowadzi element nowoczesności do każdego pomieszczenia. Komplet można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej, co czyni go bardo praktycznym.

Serwis kawowy HEMINGWAY na 6 osób - 15 elementów

Komplet kawowy HEMINGWAY wykonany z wysokogatunkowej porcelany. Okrągłe, przepiękne talerze oraz filiżanki będą zdobić każdy stół, na którym się pojawią. Wyczuwalny, wypukły wzór liści i kwiatów dodaje serwisowi subtelności. Serwis kawowy zapakowany jest w ozdobny karton, dzięki czemu będzie cudownym prezentem. Naczynia są idealne do mycia w zmywarce. 

Spośród zgłoszeń wybierzemy 4 najciekawsze opisy i ich autrów nagrodzimy. Zwycięzca otrzyma jeden z czterech serwisów kawowych!

Nagrody ufundowała firma Glass House!

To jedna z największych w Polsce firm specjalizująca się w produkcji wyrobów ze szkła. Od ponad 20 lat Glass House ma w swojej ofercie elementy budowalne i aranżacyjne z jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych. Praca ze szkłem wymaga precyzji i cierpliwości, a także zdolności artystycznych. Glass House zatrudnia szereg specjalistów, dzięki którym wykonanie zleconych i zaprojektowanych zdobień oraz wzorów jest możliwe na najwyższym poziomie i w najlepszej jakości. Zespół specjalistów czuwa zarówno nad przebiegiem procesu wytwórczego jak i procesu komunikacji z Klientem.

Glass House to gwarancja jakości oferowanych usług. Wszystkie wyroby ze szkła Glass House mają unikalny i wyjątkowy charakter. Niepowtarzalne walory estetyczne, połączone z precyzją wykonania sprawiają, że wyróżniają się najwyższą jakością. Dbając o każdy detal firma tworzy gotowe produkty, a także oferujemy szklarskie usługi wykończeniowe.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! :)

 

Poniżej pełny regulamin Konkursu:

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu "Konkurs na piękne wnętrze" (dalej: "Konkurs") jest GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej: INTERIA.PL sp. z o.o.) z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9A, 31 -946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000416593, (dalej "Organizator").
2.Konkurs trwa od godziny 17:00:01 dnia 18.07.2014 do godziny 17:00:01 dnia 01.08.2014 r.
3. Informacje na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej: http://deccoria.pl/warto-zobaczyc
4. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
5. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie osób, które wybiorą ze strony http://glasshouse.com.pl aranżację, która najbardziej im się podoba. Link do zdjęcia i swoje uzasadnienie prześlą na adres konkurs@deccoria.pl.
II. Uczestnicy Konkursu
1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników oraz współpracowników Organizatora oraz członków ich rodzin.
2. W Konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie biorą udział w Konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, którzy odbierają nagrody w ich imieniu.
3. Wysyłając maila zgodnie z przedmiotem niniejszego konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na zasady Konkursu i akceptują niniejszy Regulamin.
4. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora Konkursu oraz na stronie internetowejhttp://deccoria.pl/warto-zobaczyc
III. Zasady Konkursu
1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a) Wybranie ze strony http://glasshouse.com.pl najładniejszej aranżacji.
b) Przesłanie na adres konkurs@deccoria.pl linka do zdjęcia, nicka, oraz uzasadnienia wyboru.
2. Każdy uczestnik Konkursu może wziąć udział w Konkursie tylko raz.
IV. Wybór Zwycięzców.
1.Wyłonienie zwycięzców Konkursu będzie miało miejsce w siedzibie Organizatora Konkursu nie później niż 14 dni po zakończeniu Konkursu.
2. Zwycięzcami Konkursu zostaną 4 (słownie: cztery) osoby, które wybrały ze strony http://glasshouse.com.pl aranżację, która im się najbardziej podoba i przesłały na adres konkurs@deccoria.pl link do zdjęcia, nicka, oraz swoje uzasadnienie wyboru - a ich zgłoszenia zostaną uznane za najciekawsze przez Komisję Konkursową.
3. Wyłaniając zwycięzców Komisja Konkursowa kierować się będzie w szczególności pomysłowością Uczestników.
V. Nagrody
1. Fundatorem nagród jest Deccoria.pl
2. Nagrodami w Konkursie są 4 serwisy kawowe.
3. O przyznaniu nagród zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni e-mailem wysłanym na adres z którego przesłały swoją wypowiedź. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie, nieodebrania przez nią nagrody lub w przypadku nie spełnienia wymogów podanych w rozdz. II pkt. 1, 2, rozdz. III pkt. 1,2, Komisja Konkursowa dokona dodatkowego wyboru, a nagroda przekazana zostanie osobie, wyłonionej przez Komisję Konkursową w dodatkowym wyborze.
4. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
5. Każdy zwycięzca jest uprawniony do otrzymania tylko jednego zestawu nagród, o którym mowa w ust. 2 powyżej.
6. Zwycięzca nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.
7. Zwycięzca ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody składając Organizatorowi, stosowne oświadczenie na piśmie.
8. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora Pocztą Polską lub pocztą kurierską na adres w Polsce wskazany w formularzu rejestracyjnym Konkursu. Zwycięzca jest zobowiązany podpisać dokumenty stwierdzające odbiór nagród.
9. W wypadku, gdy zwycięzcą zostanie osoba niepełnoletnia, nagroda wydana zostanie do rąk rodziców lub opiekunów.
10. Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady fizyczne przyznanych nagród. Wszelkie roszczenia z tytułu wskazanych wad należy kierować do ich producentów.
VI. Dane osobowe
1. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego konkursu jest Organizator.
2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestnika jedynie w celu realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom konkursu.
3. Uczestnicy wysyłając zgłoszenie oraz podając swoje dane osobowe, mogą wyrazić zgodę na ich dalsze przetwarzanie przez Organizatora jako Administratora Danych Osobowych w celach promocyjno-marketingowych związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością, a także, na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail informacji handlowych przesyłanych przez Organizatora zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.
4. Uczestnicy wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania w portalu www.interia.pl w przypadku, gdy zostaną oni zwycięzcami Konkursu. Zamieszczenie tych danych na stronie portalu www.interia.pl nastąpi w ciągu pięciu dni od dnia wyboru zwycięzców.
5. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: INTERIA.PL Sp. z o.o. os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków
6. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.
8. Po zakończeniu Konkursu wszelkie dane Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie zostaną poddane anonimizacji, z zastrzeżeniem pkt. 3 powyżej..
VII. Reklamacje
1. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu Uczestnikowi Konkursu w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego zwycięzców.
2. Reklamacja dopuszczalna jest w formie pisemnej zastrzeżonej pod rygorem nieważności skierowanej na adres do korespondencji Organizatora. - GRUPA INTERIA.PL. os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni od otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez uczestnika, składającego reklamację.
VIII. Postanowienia końcowe
1. Uczestnicy niniejszego Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:
a) stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach
b) niewykorzystywania uczestnictwa w konkursie do celów nieprzewidzianych przez Organizatora, w tym do celów komercyjnych i politycznych, sprzecznych z prawem oraz dobrymi obyczajami.
2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.
4. Organizator wystawia dowody księgowe na nagrody dotyczące nośników informacji na zasadach ogólnych zgodnie z obowiązującym prawem. Dowody księgowe są do odebrania w siedzibie Organizatora w terminie 7 dni od daty publikacji wyników na stronach internetowych Konkursu lub wyłonienia zwycięzców.

Agnieszka Śliwińska/Deccoria.pl

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

agatarn

a wyniki już są??????????????:)

REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Konkurs na piękne wnętrze!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.