Lilirena o kwiatach

Lilirena o kwiatach

Nawet mały bukiecik pięknych kwiatów wystarczy, aby nadać wnętrzom naturalnego piękna. Kwiaty są ozdobą w naszych domach, nie zapominamy o nich podczas dekoracji pomieszczeń na ważne uroczystości, wręczamy je bliskim z okazji imienin czy innych świąt. Ich kolory i zapach zachwycają od lat.

Czytaj artykuł 
Lilirena o kwiatach

Kochamy zieleń i zachwyca nas piękno natury, dlatego chcemy, aby jak najwięcej jej elementów znalazło się w eventach, które tworzymy. Za pomocą drzew, pni, mchu i liści stworzyliśmy wyjątkowy klimat, przenosząc fragment lasu do pomieszczenia.

Czytaj artykuł 
Lilirena o kwiatach

Jak stworzyć dekorację, która nada wyjątkowego charakteru organizowanym wydarzeniom? Wiemy, że jest to niezbędny element spełniający funkcję zarówno dekoracyjną, jak i użytkową, dlatego zawsze proponujemy ciekawe rozwiązania. Jednym z nich są meble/elementy dekoracji stworzone z palet i drewnianych skrzynek.

Czytaj artykuł 
Lilirena o kwiatach

Ile razy zdarzyło Ci się kupić za dużo warzyw czy owoców, których później nie zjadłeś ponieważ były już nieświeże? Zdarza Ci się również wyrzucać opakowania po produktach i skórki po owocach? Namawiamy Cię do rozsądnego kupowania, ale jeżeli zdarzy się taka sytuacja warto pomyśleć o ekologii, której powinniśmy uczyć nasze pociechy od samego początku.

Czytaj artykuł 
Lilirena o kwiatach

Od 22-lat zajmujemy się organizacją imprez. Jako Grupa Eventowa Dylczyk Art. tworzymy przeróżne eventy – wielkie i małe. To olbrzymie doświadczenie pozwala nam przygotowywać naprawdę doskonałe i zjawiskowe imprezy. A co najważniejsze, impulsem do naszej pracy jest miłość do życia i dostrzeganie w codzienności jego piękna. My nie tylko pracujemy, ale kochamy naszą pracę i przejawia się to w najwyższej jakości, dbałości o detale oraz ciągłej kreatywności.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.