Lilirena o kwiatach

Kwiaty znów są modne

Od 22-lat zajmujemy się organizacją imprez. Jako Grupa Eventowa Dylczyk Art. tworzymy przeróżne eventy – wielkie i małe. To olbrzymie doświadczenie pozwala nam przygotowywać naprawdę doskonałe i zjawiskowe imprezy. A co najważniejsze, impulsem do naszej pracy jest miłość do życia i dostrzeganie w codzienności jego piękna. My nie tylko pracujemy, ale kochamy naszą pracę i przejawia się to w najwyższej jakości, dbałości o detale oraz ciągłej kreatywności.
Kwiaty znów są modne
REKLAMA

Od dziś przygotowywać będziemy dla państwa artykuły, porady i instrukcje pozwalające tworzyć piękno w waszych domach. Będziemy wykorzystywać nasze doświadczenie zawodowe, aby pokazać, jakie wspaniałe rzeczy możecie mieć u siebie. I to na małe pieniądze. 

Zacznijmy od kwiatów
Po wielu latach niebytu florystyka umacnia swoją pozycję na rynku. Znów stała się modna. Przynosimy kwiaty na spotkania towarzyskie, podarowujemy je naszych bliskim i dalszym znajomym. Kupujemy i stawiamy na naszych stołach w domu.

W 2016 roku do marek wchodzących w skład Grupy Eventowej Dylczyk Art. dołączyła specjalizująca się w przygotowywaniu oprawy florystycznej eventów LILIRENA. Udowodniliśmy, że warto eksponować kwiaty w eventach. Nie poprzestajemy jednak na tym - zamierzamy promować kwiaty i namawiać ludzi, aby kupowali je na co dzień. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Obcowanie z ulotnym pięknem
Kwiaty ułatwiają wywoływanie pełniejszych i głębszych doznań. Oddziałują na różne zmysły i wzbogacają postrzeganie miejsca, w którym się znajdują o unikalne wrażenia. Idąc do koleżanki, która ma na stole bukiet słonecznych tulipanów myślimy – jak tu wspaniale!
Warto podkreślić, że kwiaty wywołują jednoznacznie pozytywne emocje. Kojarzymy je z tym, co piękne, wyjątkowe, zachwycające. Pozwalają na odwołanie się do wrażliwości estetycznej.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Klucz do kobiecej wrażliwości
Kwiaty są wyjątkowo dobrze odbierana przez kobiety. Kobiety uwielbiają te dostawać, ale także kupować i obdarowywać nimi. Jest to związane z naturalną potrzebą piękna. Kwiaty w wazonie pozwalają wykreować wyjątkową atmosferę – bliską i domową, ale jednocześnie odświętną.

 „Jak tu pachnie!”

Oprawa florystyczna doskonale sprawdza się niezależnie od wysokości budżetu jakim dysponujemy na kwiaty. Wystarczy flakon wypełniony baziami. Nawet on wpływa na reakcje domowników, gości  i może być bodźcem prowokującym do fajnej rozmowy. Nasze doświadczenie zawodowe pokazuje, że klienci zwracają uwagę na oprawę florystyczną i doceniają ją. Ma to znaczący wpływ na ocenę całego eventu. Cóż dopiero na ocenę atmosfery w domu.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Chcemy być blisko natury
Rynek florystyczny intensywnie się rozwija. Coraz częściej Polacy kupują kwiaty bez okazji. Przekonują się, że mogą one być ciekawym i ważnym element wystroju domu, biura czy restauracji. Ta postawa jest związana z rosnącą świadomością ekologiczną Polaków i pragnieniem bycia blisko natury.

Zachód od dawna stawia na florystykę i osiąga spektakularne efekty. Uznanie budzą ścianki prasowe z żywych kwiatów, ale też liczne akcje związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, które skupiają się na pielęgnacji i promowaniu zieleni.

Kupujcie kwiaty
Rozmawiajcie o nich, cieszcie się ich ulotnym pięknem. Wiosna daje nam ogromne możliwości. W sklepach na ulicach, na straganach zaraz będziemy mogli kupować hiacynty, żonkile, tulipany w świetnych cenach.

Życzymy Państwu wspaniałego początku wiosny. Pełnego cudownych kwiatów w Waszych domach!

Lilirena o kwiatach/ Deccoria.pl
Autor zdjęć: Piotr Szałański

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Kwiaty znów są modne "? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.