Nasz Nowy Dom

Już dziś premierowy odcinek 17. sezon programu „Nasz nowy dom”!

Przed nami 17. sezon programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin wyjątkowo doświadczonych przez życie. Nic nie daje większej radości niż pomoc innym. Katarzyna Dowbor wraz z całą ekipą doskonale wie, jak sprawić, by na twarzach bohaterów zamiast strachu i troski pojawił się uśmiech i ulga, a nierówna walka z przeciwnościami losu była dla rodzin choć trochę łatwiejsza.  

Już dziś premierowy odcinek 17. sezon programu „Nasz nowy dom”!
fot. Nasz Nowy Dom / Polsat
REKLAMA

Rusza 17. sezon programu "Nasz Nowy Dom"

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa odwiedzi rodzinę w Bielsku-Białej. Poznamy historię wspaniałych rodziców, którzy dla swoich synów zrobiliby wszystko. Pani Anna z mężem Andrzejem wychowują razem jedenastoletniego Jakuba i siedmioletniego Michała. Michał jest dzieckiem autystycznym, dzięki ciężkiej pracy Mamy i specjalistów jest komunikatywny i rozwija się. Wymaga jednak stałej opieki i uwagi. Jakub ma astmę oskrzelową, w tej chwili pod stałą kontrolą specjalisty psychiatry z powodu zaburzeń aktywności ruchowej.

Największym zmartwieniem rodziny jest stan zdrowia pana Andrzeja. Niedawno dopiero lekarze odkryli, że mężczyzna urodził się bez tarczycy. Z tego powodu inne organy nie funkcjonowały prawidłowo i doszło do poważnych uszkodzeń. Niedawno pan Andrzej przeszedł operację wszczepienia bypassów. Mężczyzna pracuje, ale nie może być mowy o samodzielnym remontowaniu domu:  Nie mam na tyle sił, ale nie ma też środków, żeby to odremontować… – doda mężczyzna.

Warunki, w jakich żyje rodzina, wymagają natychmiastowej interwencji fachowców. Rodzina nie ma łazienki, wszyscy śpią w jednym pokoju, kuchnia jest w tragicznym stanie.

fot. Nasz Nowy Dom / Polsat

- To jest dramat! Naprawdę nie powinniście mieszkać w takich warunkach – tak zareaguje Katarzyna Dowbor, gdy zobaczy wnętrze domu.

Z tym wszystkim zmierzy się ekipa Przemka, nowy dom zaprojektuje Maciek a Katarzyna Dowbor zadba, by rodzina miała wakacje z prawdziwego zdarzenia.

Czy ekipie Przemka uda się spełnić marzenia rodziny? Co powiedzą po wejściu do odnowionego domu? Premierowy odcinek w czwartek 2 września o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Już dziś premierowy odcinek 17. sezon programu „Nasz nowy dom”!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.