Nasz Nowy Dom

Lędyczek. Nasz nowy dom - odcinek 265.

Pani Aneta i pan Bartek poznali się przez internet, połączyła ich miłość. Pobrali się  i niedługo potem  na świat miał przyjść ich ukochany synek Wiktor. Niestety poród rozpoczął się przedwcześnie. W wyniku wylewu krwi do mózgu i licznych powikłań Wiktor jest dzieckiem z niepełnosprawnością, nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje i ćwicząc z Wiktorem w domu. 

Lędyczek. Nasz nowy dom - odcinek 265.
materiał partnera/ Nasz Nowy Dom/ Polast
REKLAMA

Pani Aneta pracuje, pan Bartek zajmuje się synem. Z pomocą rodziców małżeństwo kupiło pół starego domu, wymagającego generalnego remontu. Niestety brak pieniędzy uniemożliwił dostosowanie domu do potrzeb Wiktora, rodzina mieszka w wynajętym mieszkaniu, co dodatkowo obciąża ich budżet. W ich wymarzonym domu nie ma łazienki ani toalety, brakuje kuchni i porządnego ogrzewania. Dach wymaga pilnej wymiany. Ekipa Przemka Oślaka zmieni to wszystko, nowy dom projektuje Maciek Pertkiewicz. Zobacz, jak zmienił się ten dom [GALERIA ZDJĘĆ]

Elewacja, włącznie z częścią sąsiadki, została otynkowana. Na dachu położono blachę trapezową. Co ważne, przed domem powstał również podjazd dla Wiktora.

Zobacz więcej zdjęć

Najpoważniejszą zmianą okazało się stworzenie nowego pomieszczenia, którego wcześniej nie było – wiatrołapu. To jego stworzenia wykorzystano istniejący fundament. Maciej zaprojektował go tak, że bez problemu uda się wjechać do niego wózkiem. Pokój dzienny jest jednocześnie pokojem rodziców. W tym celu przebudowano największe pomieszczenie. Pani Aneta i Pan Bartek mają teraz wygodne miejsce do spania. Przestrzeni wystarczyło również na zaplanowanie jadalni. Na ścianie zawieszono telewizor.

Zobacz więcej zdjęć

W drugiej części zaplanowano dużą kuchnię, w której poza niezbędnymi sprzętami znalazła się również pralka.

Zobacz więcej zdjęć

Cały dom ogrzeje nowoczesny kominek z rozprowadzeniem ciepła po wszystkich pomieszczeniach.

Zobacz więcej zdjęć

W łazience jest teraz na tyle dużo przestrzeni, że rodzice będą mogli wygodnie wykąpać Wiktora i poruszać się wózkiem. Zgodnie z ich prośbą w pomieszczeniu znalazła się wanna.

Zobacz więcej zdjęć

W pokoju Wiktora, oprócz łóżka i pojemnych szaf zaplanowano również przestrzeń na rehabilitację. W domu zrezygnowano również z progów, a wszystkie drzwi zostały wymienione na szersze.

Zobacz więcej zdjęć

Premierowe odcinki w każdy czwartek, od 1 września, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Bądź na bieżąco z odcinkami swojego ulubionego programu! Nasz Nowy Dom oglądaj w PolsatGo

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Lędyczek. Nasz nowy dom - odcinek 265."? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.