Pieńki Rzewińskie to wieś na północnym Mazowszu. W maleńkim drewnianym domu mieszkają tu mama i syn – pani Anna i ośmioletni Antoś. Pani Ania od pewnego czasu choruje, objawy są niebezpieczne a lekarzom nie udało się dotąd ustalić diagnozy. Antek jest grzecznym, wspierającym mamę chłopcem, przerażonym tym, co się z nią dzieje. Rodzina żyje w naprawdę dramatycznych warunkach. W maleńkim domku nie domykają się drzwi, wieje z każdej szpary. Nie ma łazienki ani toalety. Niebezpieczne ogrzewanie i instalacja elektryczna w każdej chwili mogą doprowadzić do tragedii. Ekipa programu musi sprawić, by ta rodzina w reszcie poczuła się spokojnie i bezpiecznie. Do akcji, u boku Katarzyny Dowbor, wkraczają Martyna i Wiesiek.
Czy ekipa „Naszego Nowego Domu” podejmie wyzwanie i wyremontuje dom w zaledwie pięć dni? Nowy odcinek programu oglądaj w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Poprzednie znajdziesz na PolsatGo.
Nasz Nowy Dom: Już w czwartek kolejne spotkanie z ekipą Naszego Nowego Domu oraz wyjątkowymi bohaterami odcinka! na INTERIA.TV.