Nasz Nowy Dom

"Nasz Nowy Dom" - Kasia Dowbor wraz z ekipą ruszają na pomoc kolejnym rodzinom!

Przed nami kolejne metamorfozy domów pod czujnym okiem Kasi Dowbor. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" rusza w Polskę, aby pomóc rodzinom, które nie mogą sobie pozwolić na remont i poprawę warunków życiowych.

REKLAMA

fot. Polsat

W środę poznamy historię pani Angeliki, która jest mamą czworga dzieci: szesnastoletniej Natalii, czternastoletnich bliźniaków - Mateusza i Kacpra oraz trzynastoletniego Oskara.  Ojciec dzieci nie interesuje się nimi, małżeństwo się rozpadło. Pani Angelika związała się z panem Piotrem, który pokochał nie tylko ją, ale także jej dzieci, które wychowuje jak własne. Oskar cierpi na ciężkie porażenie mózgowe, ma problemy z oddychaniem, wymaga respiratora.

 fot. Polsat

Rodzina gnieździ się w wynajmowanym mieszkaniu. Szansą dla nich jest połowa domu kupiona dawno przez pana Piotra, czekająca na remont. Niestety, mężczyźnie nie udało się uzyskać kredytu na remont. Remontuje sam, gdy po pracy w hucie ma jeszcze siłę na inne zajęcia. Dzieciaki marzą o własnych pokojach, rodzice o miejscu dla siebie. Kasia Dowbor odwiedzając rodzinę w domu, widzi, że budynek potrzebuje kapitalnego remontu. Znając potrzeby rodziny postanawia wspólnei z niezawodna ekipą ekspertów zmienić marzenia w rzeczywistość.

  fot. Polsat

W czwartek poznamy historię rodziny z Ostrowi Mazowieckiej. Pani Sylwia mieszka wraz z teściową - osiemdziesięciotrzyletnią panią Hanną i córeczką – pięcioletnią Jagódką. Mąż pani Sylwii zmarł niedawno, długo chorował na nowotwór. Matka, żona i córeczka bardzo za nim tęsknią. Będące w żałobie kobiety nie mają pieniędzy na remont. Dom, w którym mieszkają wymaga natychmiastowej interwencji. Dziurawy dach sprawia, że ściany i sufity nasiąkają i pokrywają się czarnymi plamami. Podłogi są nieszczelne, stwarzają niebezpieczeństwo dla dziecka i pani Hani, która porusza się o kulach. Niedostępna jest dla niej także łazienka, kobieta marzy o kabinie prysznicowej. Jagódka pragnie swojego własnego, dziecięcego miejsca na ziemi. Ekipa Artura Witkowskiego staje przed wyzwaniem, jakim jest remont tego sporego i mocno zawilgoconego domu. W przygotowaniu projektu pomoże niezawodna Martyna Kupczyk.

"Nasz nowy dom" - Kasia Dowbor wraz z ekipą ruszają na pomoc kolejnym rodzinom! na INTERIA.TV.

Premierowe odcinki programu "Nasz Nowy Dom" w środę i czwartek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu!

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu ""Nasz Nowy Dom" - Kasia Dowbor wraz z ekipą ruszają na pomoc kolejnym rodzinom!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.