Nasz Nowy Dom

"Nasz Nowy Dom": Przemysław Oślak - oto nowy szef ekipy budowlanej

W kwietniu do zespołu "Naszego Nowego Domu" dołączy nowy szef ekipy budowlanej - Przemysław Oślak. To trzeci kierownik ekipy, który poza Wieśkiem Nowobilskim i Arturem Witkowskim, będzie odpowiadał za metamorfozy domów naszych bohaterów.

materiał partnera/ Nasz Nowy Dom/ Polast
REKLAMA

Przemek ma 32 lata. Urodził się, wychował i nadal mieszka w Bujakowie nieopodal Bielska-Białej. Studiował na Akademii Krakowskiej. Ma żonę i synka Antosia. Kocha Podbeskidzie, dlatego to właśnie tam wybudował dom dla swojej rodziny. Przemek uwielbia pracę z ludźmi i bycie w ciągłym ruchu. Czerpie radość z wyzwań, jakie stawia jego praca. Nowy członek ekipy ma swoją firmę budowlaną, a wraz z nią na koncie liczne projekty wymagające terminowości.  

Przemysław Oślak jako szef ekipy budowlanej zadebiutuje w 229 odcinku programu "Nasz Nowy Dom", który na antenie zobaczymy 14 kwietnia! W odcinku poznamy historię rodziny z niewielkiego miasteczka Babiak nieopodal Koła. To właśnie tam mieszka pani Agata, która z pomocą mamy wychowuje dwóch synów, wymagających szczególnej uwagi i troski. Warunki życia rodziny są ekstremalnie trudne.

Nasz  Nowy Dom materiał partnera/ Nasz Nowy Dom/ Polast

Pomysł, aby zaangażować się w wyjątkowy projekt, jakim jest "Nasz Nowy Dom" nie wziął się z potrzeby zarobku czy z chęci zdobycia popularności. Idea programu jest bardzo bliska wartościom, w jakich Przemek został wychowany. Zdaje sobie sprawę, że jest to ogromne wyzwanie logistyczne i profesjonalne, ale jest przekonany, że sobie poradzi. Od dawna jest fanem programu i rozkład przebiegu prac zna na pamięć:

"Dla mnie to przede wszystkim wielkie wyzwanie. Ale też świadomość, że to nie tylko kwestia honoru, żeby dać radę, to także niesienie pomocy. Śledzę program od lat i bardzo chciałem dołączyć do tego projektu. Pomagam spełnić czyjeś marzenia i jednocześnie spełniam swoje."

Deccoria.pl

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu ""Nasz Nowy Dom": Przemysław Oślak - oto nowy szef ekipy budowlanej"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.