Nowości na rynku

Nowości na rynku

Już 6 lipca startuje festiwal designu Gdynia Design Days. W tym roku to aż 10 dni inspirujących wystaw i spotkań, angażujących warsztatów i wykładów, projekcji filmowych i bloków tematycznych dla profesjonalistów. Tegoroczna edycja to również premiera oficjalna marki DOKI. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo projekty tej trójmiejskiej grupy projektowej.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Wakacje są niewątpliwie najbardziej wyczekiwaną chwilą wytchnienia i relaksu dla większości z nas. Niestety jest to również atrakcyjny moment dla włamywaczy, którzy mogą zechcieć zakłócić nasz urlopowy spokój i zmusić do wcześniejszego zakończenia wypoczynku. By uchronić się przed potencjalnym zagrożeniem, warto pomyśleć o wcześniejszym zabezpieczeniu naszych domów. Naprawdę wystarczy tak niewiele, by ze spokojną głową móc cieszyć się urlopem. Z nami dowiesz się co zrobić, by stworzyć Bezpieczny Dom i zabezpieczyć się przed utratą majątku.  

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Zaskakujące i użyteczne. Odzyskane z odpadów. Z myślą o człowieku i środowisku. Recykling. Dzisiaj słowo klucz, czy chwilowy trend? Niekoniecznie. Podobnie odbieraliśmy renowację, kiedy pojawiła się moda na bycie eko, która dosyć szybko przekształciła się w styl życia – to projektanci zaczęli odważniej tworzyć. GOOD INSIDE w swojej ofercie posiada również produkty, które śmiało można wpisać w kategorię recykling. Czy to jest przyszłość polskiego designu?

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Długotrwała ekspozycja na słońce, opady deszczu i śniegu w ciągu roku – to wszystko sprawia, że drewno na tarasie i w ogrodzie może ulegać zbyt szybkiemu niszczeniu. Dlatego, by dłużej zdobiło przydomową przestrzeń i cieszyło naturalnym urokiem, warto odpowiednio zabezpieczyć je przed negatywnym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Z serią wodorozcieńczalnych produktów Tikkurila Valtti można zapewnić trwałą i kompleksową ochronę drewnianych elementów na zewnątrz domu, bez względu na pogodę.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Wraz z modą na życie w zgodzie z naturą produkty z drewna stały się niezwykle popularne – od mebli, elementów wykończeniowych i dodatków – po całe domy, jak również elewacje budynków. Niestety ma to swoje konsekwencje. Lasy znikają z ziemi w zastraszającym tempie. Co więcej, drewno wymaga czasochłonnej i kosztownej pielęgnacji, dlatego warto szukać ekologicznych zamienników w postaci nowoczesnych materiałów, jak np. włóknocement.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Co sezon ogłaszane są nowe TOP kolory, Instytut Pantone ogłasza kolor roku. Pojawia się cała paleta barw. Również we wnętrzach – stajemy się odważniejsi w doborze dodatków, ale też w kolorze farby na ścianie, czy samych mebli. Trzeba pamiętać przy tym, że trendy się zmieniają tak jak nasz gust. Są jednak dwa kolory, które zawsze się sprawdzą – niezależnie od trendów. Czerń i biel. W duecie zawsze się ze sobą komponują. Osobno idealnie uzupełniają wnętrze. Marka LUXRAD w swojej ofercie posiada kilka grzejników w tych właśnie kolorach.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Nowe technologie wkraczają do naszych domów, a inteligentne rozwiązania są coraz bardziej popularne – ułatwiają codzienne życie i zapewniają bezpieczeństwo. Oto 5 technologicznych trendów, które znajdziemy w nowoczesnym domu.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

W 2016 roku CYBEX we współpracy z holenderską ikoną designu Marcelem Wandersem wprowadził pierwszą kolekcję wnętrzarską „Parents Collection”. W tym roku poszerza linię Gold Home o nowe krzesło LEMO, które zostało stworzone przez zespół projektantów CYBEX. Wyrafinowane i proste krzesło inspirowane jest klasycznymi meblami. Zaprojektowane zgodnie z zasadą D.S.F. „Design, Safety, Function” może być używane od 0 do 99 lat.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Miralles Tagliabue EMBT to studio architektoniczne, które na tegorocznym Biennale Architettura w Wenecji (25 maja-26 listopada 2018 roku) prezentuje niezwykłą instalację o nazwie „Weaving architecture” („Splątana architektura”). Oddaje ona filozofię studia, czyli innowacyjne podejście do eksperymentów architektonicznych. Do realizacji projektu użyto czerwonego dębu amerykańskiego w połączeniu z włóknem szklanym.

Czytaj artykuł 
Nowości na rynku

Firma VELUX od 3 lipca br. wprowadza na rynek nowoczesny system VELUX ACTIVE with NETATMO, który bazując na aktualnej pogodzie oraz danych z czujników powietrza i temperatury, samodzielnie zarządza roletami i oknami VELUX. Jest to pierwsze takie rozwiązanie na rynku okien dachowych. Ten innowacyjny system zapewni najwyższy komfort użytkowania poddasza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.