Nowości na rynku

Aura stylu i elegancji

Szyk, spokojne, stonowane kolory, a przy tym minimalistyczna i na pozór chaotycznie rozmieszczona naturalna zieleń to wyznaczniki stylu skandynawskiego w architekturze ogrodowej. Znakomicie do tego klimatu pasuje płyta Polbruk Aura.

REKLAMA

To wielkoformatowe płyty o wymiarach 45x60 cm, które świetnie sprawdzają się przy aranżacji tarasów, reprezentacyjnych miejsc w bezpośrednim otoczeniu domu. Występują one w kolorze szarym i fakturze granitu płomieniowego, która podkreśla naturalność przyjętych rozwiązań. Właśnie te cechy sprawiają, że Aura jest doskonałym materiałem przy projektowaniu przydomowych przestrzeni w stylu skandynawskim, ale również tych nowoczesnych i modernistycznych, które cechują się prostotą i umiarem. Dzięki niej uzyskamy proste linie w układzie nawierzchni ogrodowej, tak pożądane w stylach wywodzących się z północy kontynentu. Płyty Aura ze względu na swoją wielkość mogą być układane nie tylko w zwartych płaszczyznach, ale również metodą step-by-step. Polega ona na układaniu elementów pojedynczo, w równych odstępach z delikatnym przesunięciem, tak żeby stanowiły one swoisty deptak. Odległość pomiędzy nimi powinna być nie większa niż 60 cm, czyli jeden krok oraz wypełniona trawą.

Zdjęcie tarasu.

Płyty Aura można skomponować z innymi produktami z szerokiego wachlarza rozwiązań dostępnych w ofercie firmy Polbruk. Zwłaszcza, że nie są one przystosowane do budowy ciągów pieszo-jezdnych, ze względu na grubość, która wynosi 4 cm. Doskonałym uzupełnieniem dla Aury w tym przypadku jest na przykład Polbruk Urbanika 60 w kolorze grafitowym o fakturze płukanej. Ze względu na grubość 8 cm płyty te nadają się świetnie do układania ciągów pieszo-jezdnych o małym ruchu kołowym. Dopełnieniem i zamknięciem wizualnym posesji może być na przykład ogrodzenie Antara II w kolorze grafitowym. Natomiast oddzielenie alejek od roślinności zapewnią obrzeża Endo w kolorze grafitowym.

Aura, tak samo jak wszystkie produkty w ofercie Polbruk S.A., spełnia europejskie i krajowe normy techniczne przewidziane dla betonowych materiałów budowlanych.

Materiały prasowe.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

gregXI

Ładne :) Podobne do płyt SOCHO Buszremu.

REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Aura stylu i elegancji"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.