Nowości na rynku

Czarne Szkło w Twojej kuchni. Nowe dwudrzwiowe lodówki typu Side by Side od marki Samsung.

Odpowiadając na potrzeby klientów marka Samsung rozszerza swoje portfolio i wprowadza na rynek nowe urządzenia z kategorii chłodniczej. Dwudrzwiowe lodówki typu Side by Side Czarne Szkło to przykład, jak ponadczasowa czerń łączy się z funkcjonalnością w kuchni.

REKLAMA

Elegancja w kuchni

Czerń kojarzy się z elegancją. Chętnie po nią sięgamy wybierając ubrania, czy samochód. Ale nie tylko –  coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie jej również  w kuchni. Nie trzeba decydować się od razu na pełną zabudowę w czerni. Można sięgnąć po pośrednie rozwiązanie, wybierając nową lodówkę Samsung z czarnym frontem. Szkło, z którego jest wykonana nadaje subtelności,  podkreśla elegancki i klasyczny charakter. To wykończenie przyciąga uwagę i natychmiast sprawia, że lodówka staje się jednym z najbardziej charakterystycznych urządzeń w kuchni. Czerń nie potrzebuje wielu dodatków, za to świetnie komponuje się z innymi kolorami, takimi jak biel, szarości, a także bardziej intensywne barwy.

Niezawodne technologie

Nowe lodówki Samsung Czarne Szkło dostępne są wersji m.in z kostkarką i dystrybutorem wody*. Duża pojemność użytkowa – aż 647 litrów, sprawia że bez problemu znajdzie się miejsce na większe zapasy. Duże zakupy to mnogość różnorodnych produktów a ich przechowywanie może okazać się wyzwaniem. Z pewnością pomocne będą – szuflady na warzywa i owoce, pojemniki na drzwiach czy półka na wino.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest metalowa płyta Metal Cooling, która z jednej strony dodaje elegancji wnętrzu lodówki, a z drugiej – zapewnia stabilność temperatury oraz szybszy jej powrót do poziomu wyjściowego po otwarciu drzwi. Urządzenie dzięki temu pobiera mniej energii na wyrównania powstałych różnic, co w efekcie wpływa na obniżenie rachunków za prąd.

Z myślą o potrzebach

Lodówki Samsung to najchętniej kupowane urządzenia chłodnicze do polskich domów*. „Pozycja Lidera zobowiązuje, dlatego nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem portfolio, by oferować Konsumentom szeroką gamę stylowych i funkcjonalnych produktów – powiedziała Marlena Łuczak, Head od Product Team w Samsung Electronics Polska. „Lodówki w czarnym szkle to doskonały wybór do eleganckich wnętrz oraz innowacyjne technologie w Twoim domu.”

* model RS65R54412C

* W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 8.2016 – 5.2019

materiał prasowy

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Czarne Szkło w Twojej kuchni. Nowe dwudrzwiowe lodówki typu Side by Side od marki Samsung."? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.