Nowości na rynku

Designerska harmonia

Według sztuki aranżacji Feng Shui harmonia panująca we wnętrzu jest najważniejsza. By ją osiągnąć musimy stosować się do kilku podstawowych zasad. Dotyczy to wyboru mebli i przedmiotów oraz miejsc, w których się znajdują.
REKLAMA

Poprzez aranżację i zabawę dodatkami budujemy charakter pomieszczenia, w którym poczucie równowagi ma ogromne znaczenie. Według Feng Shui należy w jadalni powiesić duże lustro, które optycznie zwiększy ilość potraw znajdujących się na stole dając nam przy tym poczucie większego dostatku. Pomyślność finansową zapewnimy sobie stawiając w kierunku południowego – wschodu rośliny doniczkowe lub radosne obrazy w ciepłej kolorystyce. Zaś południowy – zachód to miejsce szczególne w mieszkaniu. Symbolizuje ono silne relacje ze światem zewnętrznym i podróżami.

Idealny przedmiot, który odzwierciedli tą filozofię to Globus MOVA. Będzie wsparciem dla naszych pasji i zainteresowań w stosunku do odkrywania tego co jeszcze nieznane.

Sięgając po przedmioty, które łączą w sobie cechy piękna i użyteczności możemy uzyskać optymalny potencjał energetyczny we wnętrzu. Globus MOVA swoim wyglądem przyciąga nieustannie uwagę każdego, kto obok niego się znajduje, a poza tym ma w sobie coś jeszcze. To unikalny mechanizm, który wprawia go w ruch. Energia pozyskana ze światła, zarówno naturalnego, jak i sztucznego napędza akrylową bryłę, która poruszając się odzwierciedla faktyczny ruch naszej planety. Niezależność tego stylowego gadżetu wynika z braku ograniczeń. Globus MOVA nie potrzebuje sztucznego zasilania, jak kable czy baterie. To energia świetlna jest jego codziennym paliwem.

Aranżowanie wnętrza własnego domu nie jest łatwym zadaniem. Wskazówki Feng Shui mają pomóc nam w osiągnięciu codziennego wyciszenia i równowagi. Warto więc wypełnić domową przestrzeń symbolami pomyślności, otwartości i dostatku.

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (4)

camila

ale zaczynają się ceny od 650 zł

camila

śliczne są. Widziałam inne na stronie globusy.eu i model w kolorze piaskowym przedstawiający mapę polityczną najładniejszy. Chyba nie tylko mi się spodobał, bo mają ostatnią sztukę. Cena zaporowa 1350 zł eh.

REKLAMA
summertime

Dla mnie te dwie srebrne miski powinny byc zastapione czyms glinianym, a globus MOVA powinien byc zastapiony szkatulka drewniana. Bylaby to ciekawa dekoracja na biblioteczce albo w pokoju nastolatka, ale w tej aranzacji wogole nie jest odpowiednie. Juz bardziej pasowalby mniejszej wielkosci globus z kamienia.

edith30

czyli bez Globusa MOVA ani rusz... piękna reklama, prawie się nabrałam

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Designerska harmonia"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.