Nowości na rynku

Ekolekcje w IKEA Kraków Bezpłatne zajęcia dla maluchów

Kształtowanie ekologicznych nawyków od najmłodszych lat, to najlepsza inwestycja w przyszłość naszej planety. Przekonuje o tym IKEA Kraków, która przygotowała cykl bezpłatnych zajęć dla grup przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych. „Ekolekcje” będą się odbywać w każdy wtorek od 2 lutego do 28 czerwca 2016 roku.

Ekolekcje w IKEA Kraków Bezpłatne zajęcia dla maluchów
REKLAMA

Podczas zajęć w IKEA Kraków maluchy dowiedzą się, jak dbać o środowisko naturalne na co dzień - w domu, przedszkolu czy szkole. Pierwsza część „ekolekcji” poświęcona będzie jednemu z pięciu wybranych przez opiekuna grupy tematów: drewno, bawełna, plastik, papier lub smog. Dzieci zobaczą m.in. jak długą drogę przebywa każdy kawałek drewna zanim trafi do naszych domów. Dowiedzą się czym jest bawełna oraz jaki wpływ ma jej uprawa na ludność Indii. Maluchy przekonają się też, na czym polega ponowne wykorzystanie takich surowców jak plastik czy papier i dlaczego warto segregować odpady. Z kolei na zajęciach poświęconych smogowi nauczą się, że zwykłe codzienne zachowania mogą przyczynić się do poprawy stanu powietrza w naszym otoczeniu. W części warsztatowej z pozornie bezużytecznych przedmiotów dzieci wykonają zabawki. Po zajęciach wszyscy mali uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrodę niespodziankę.Harmonogram zajęć
„Ekolekcje” odbywają się w każdy wtorek od 2 lutego do 28 czerwca 2016 roku, w godzinach 09:00-10:30 w Smalandii IKEA Kraków, czyli bawialni dla najmłodszych, znajdującej się na parterze sklepu. Zajęcia prowadzone są w 20-25 osobowych grupach i skierowane do przedszkolaków w wieku 4-6 lat oraz dzieci z klas 0-3 szkół podstawowych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji o zapisach na stronie IKEA Kraków.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Ekolekcje w IKEA Kraków Bezpłatne zajęcia dla maluchów"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.