Nowości na rynku

Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution

Wymiana dachu to niezwykle kosztowna i czasochłonna inwestycja. Dlatego trudno się dziwić, że właściciele nieruchomości oczekują od wykonawców alternatywnych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą uniknąć tego wymagającego i skomplikowanego procesu. Dzięki wyspecjalizowanym produktom z serii Tikkurila Master Solution fachowcy są w stanie kompleksowo, za rozsądną cenę i w krótkim czasie zabezpieczyć oraz odświeżyć pokrycia dachowe i zadbać o nienaganny wygląd budynku.

Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution
materiał partnera
REKLAMA

Efektowny i zadbany dach to ozdoba domu i element podnoszący jego wartość. Jednak jako najbardziej odsłonięty fragment budynku, jest też wyjątkowo narażony na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. By zachował swą estetykę i funkcjonalność na dłużej, wymaga więc skutecznej i długotrwałej ochrony przed deszczem, śniegiem czy negatywnym wpływem promieni słonecznych. Z serią Tikkurila Master Solution ekipy wykonawcze już w kilka dni mogą przedłużyć żywotność różnych rodzajów dachów i nadać im nowe życie, nie narażając właścicieli nieruchomości na wysokie koszty, które musieliby ponieść w razie wymiany pokrycia dachowego. 

dach

Tikkurila Master Solution to kompleksowe portfolio wodorozcieńczalnych produktów wysokiej jakości, które zapewniają profesjonalną ochronę od A do Z i konserwację dachów betonowych, metalowych, a także pokryć wykonanych z gontów lub pap bitumicznych. Asortyment obejmuje produkty do fizycznego i antybiologicznego czyszczenia powierzchni, a także podkłady, preparaty zabezpieczające przed rdzą i produkty nawierzchniowe umożliwiające renowację dachu w wybranym kolorze i stopniu połysku.

Więcej na temat produktów do renowacji pokryć dachowych dla profesjonalistów znajduje się na stronie: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/tikkurila-master-solution.

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Ekonomiczny sposób na renowację dachu z Tikkurila Master Solution"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.