Nowości na rynku

Ekskluzywna nagroda za wzornictwo

Nagroda "interior innovation award" uznawana jest na całym świecie za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa w branży wyposażenia wnętrz. Zainicjowana została w roku 2001 przez targi "imm cologne", które są również idealnym patronem współzawodnictwa. Organizatorem jest Rat für Formgebung (niemiecka rada wzornictwa przemysłowego).
REKLAMA

Nagrodę "interior innovation award 2011" otrzymały wanna Bassino oraz brodzik Conoflat firmy Kaldewei.

Nowatorski i purystyczny model wanny Bassino firmy Kaldewei wyróżnia się szczególnie wizjonerską innowacyjnością. Dzięki niezwykłej formie i wielkości wanna Bassino oferuje możliwość swobodnego unoszenia się na wodzie niczym w morzu, co sprzyja szybkiemu, dogłębnemu odprężeniu w sensie fizycznym i mentalnym. Projektantem wanny uhonorowanej nagrodą "interior innovation award 2011" jest cieszące się międzynarodową renomą biuro Phoenix Design, Stuttgart/Tokio.

Conoflat

Brodzik Kaldewei Conoflat (zaprojektowany przez studio Sottsass Associati) łączy nowoczesną estetykę, ergonomię i bezpieczeństwo, jest przy tym produktem najwyżej klasy, który definiuje bezgraniczne i komfortowe zażywanie kąpieli pod natryskiem. Jako wzorcowy element stylu życia w nowoczesnej i estetycznej łazience wyróżniony został prestiżową nagrodą "interior innovation award 2011".

Bezbłędny zmysł estetyki i elegancji, szczególny dar tworzenia kształtów doskonałych oraz niezwykłe wyczucie wizjonerskiej, artystycznej formy charakteryzują sukces firmy Kaldewei, dostawcy wyposażenia łazienek najwyższej klasy. Firma z Ahlen regularnie wyznacza w swojej branży nowe standardy pod względem innowacji, formy i jakości. Kolejnym tego przykładem jest przyznanie renomowanej nagrody "interior innovation award 2011" równocześnie dwóm produktom firmy Kaldewei. Laureatami tego wysoko cenionego wyróżnienia za wzornictwo zostały: brodzik montowany w płaszczyźnie podłogi Conoflat oraz wanna Bassino zaprojektowana do tzw. floatingu, czyli unoszenia się na powierzchni wody.

Źródło: Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

Perszing

Jak zawsze, prostota jest najładniejsza.

REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Ekskluzywna nagroda za wzornictwo"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.