Nowości na rynku

Moc odkurzania „Dla wygody” – Samsung Jet w promocji z prezentem o wartości do 799 zł

W Nowym Roku codzienne domowe obowiązki nie znikną, ale możemy uczynić je mniej uciążliwymi. Pomoże nam w tym dobra organizacja czasu i zaangażowanie domowników, ale także zaawansowane technologie, dzięki którym porządki będą przebiegały szybciej i sprawniej. Odkurzacz Samsung Jet™ stanowi wyjątkowe połączenie mocy i rozwiązań dla wygody. Co więcej, teraz dostępny jest w ofercie promocyjnej z prezentem o wartości do 799 zł.

Moc odkurzania „Dla wygody” – Samsung Jet w promocji z prezentem o wartości do 799 zł
materiał partnera
REKLAMA

Nie ma co ukrywać, że sprzątanie nie należy do naszych ulubionych domowych czynności. Dlatego nowoczesne sprzęty agd projektowane są w taki sposób, aby odciążyć użytkownika i zapewnić mu optymalny komfort podczas korzystania z nich. Doskonałym przykładem jest odkurzacz Samsung Jet™.

Moc rozwiązań dla poprawy komfortu

Dobry odkurzacz to przede wszystkim odkurzacz skuteczny, który umożliwia łatwe docieranie do każdego zakamarka w domu. Jego dodatkowe funkcje i zastosowane rozwiązania służące wygodzie, mogą za to sprawić, że domownicy będą po niego chętniej sięgać. Samsung Jet™ 90 to lekki i poręczny odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy (550 W), który z łatwością radzi sobie zarówno na grubych dywanach, jak i twardych podłogach. Wyposażony w wytrzymałą baterię pozwala nawet na godzinne odkurzanie bez ładowania*. Rozładowaną baterię możemy zastąpić zapasową i wydłużyć czas działania urządzenia nawet o kolejną godzinę**. Samsung Jet™ 90 zajmuje mało miejsca, a dzięki wolnostojącej stacji ładującej możemy mieć go zawsze w zasięgu ręki. Ponadto, zarówno pojemnik na kurz, jak i system filtrujący nadają się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Teleskopowa rura posiada 4-poziomową regulację długości, dzięki czemu dopasuje się do wzrostu użytkownika zapobiegając nadmiernemu schylaniu. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów dołączonych do Samsung Jet 90 – w tym 4 rodzajów szczotek i elastycznej końcówki – skutecznie i wygodnie odkurzymy każdego rodzaju nawierzchnię.

Higieniczna czystość i ulga w alergii

Choć granice domowego nieporządku to kwestia dość indywidualna, to nie należy zapominać o wymiarze zdrowotnym. Unoszące się w powietrzu pyłki i kurz mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, a zawarte w nich roztocza wywoływać reakcję u alergików. Odkurzacz Samsung Jet™ wyróżnia pięciowarstwowy system filtracji, który wyłapuje aż do 99,999%*** mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Pojemnik na kurz wygodnie opróżnimy przechylając go, bez konieczności odłączania od rury. Możemy także skorzystać z innowacyjnej stacji czyszczącej, dzięki której bezproblemowo i higienicznie opróżnimy pojemnik bez otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to ograniczenie rozprzestrzeniania się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów. Dzięki hermetycznej konstrukcji proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia****.

Skorzystaj z promocji – kup Samsung Jet™ i otrzymaj prezent

Samsung Jet™ pozwoli na wygodne sprzątanie domu, a znajdujące się w zestawie akcesoria – ich rodzaj i liczba uzależnione są od modelu – pomogą dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych. Teraz, w ramach promocji Samsung, kupując Samsung Jet™ możemy otrzymać jedno z dodatkowych akcesoriów w prezencie.

• Przy zakupie modelu Samsung Jet™ 75 oraz Jet™ 90 użytkownicy otrzymają jeden z wybranych prezentów – stację czyszczącą, baterię lub Jet Tool Kit
• Przy zakupie modelu Samsung Jet™ 70 lub Jet™ 60 użytkownicy otrzymają Jet Tool Kit

Aby skorzystać z promocji Samsung należy zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie.

Promocja obowiązuje od 3 stycznia do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Dowiedz się więcej o Samsung Jet™ oglądając materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=uYdSF6aLhqo&list=PL4yd37AvS3ELLUjgxt1-Ojn9D-h0lsh_y&index=4

 

Szczegółowe warunki promocji Samsung, w tym wartość oraz zasady przyznawania nagród, można znaleźć w regulaminie, dostępnym na stronie: jet.samsung.pl

Wartości prezentów na dzień 3 stycznia w sklepie Samsung na Samsung.pl

 

* Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
** Dodatkowa bateria sprzedawana jest osobno.
*** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)
**** Emisja drobinek pyłu mierzona podczas opróżniania pojemnika, na podstawie stężenia pyłów PM10 (µg/m³), przy poziomie maksymalnym, w porównaniu do modelu Samsung VC7000. Na bazie testów UL. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Moc odkurzania „Dla wygody” – Samsung Jet w promocji z prezentem o wartości do 799 zł"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.