Nowości na rynku

Nowa jakość odkurzania – czysto, cicho i oszczędnie

Warszawa, 16 maja 2018 r. – Małe dziecko, alergik wrażliwy na kurz i roztocza lub pupil gubiący sierść gdzie popadnie – przy takim zestawie domowników odkurzanie to spory problem. Jednak na rynku pojawiło się właśnie urządzenie, które skutecznie stawi czoła powyższym wyzwaniom. Ten supernowoczesny odkurzacz ma właściwości, o których nie śniło się naszym dziadom, ojcom, a nawet filozofom.
Nowa jakość odkurzania – czysto, cicho i oszczędnie
REKLAMA

Tefal Silence Force Cyclonic 4A to cichy i ekstremalnie skuteczny odkurzacz bezworkowy o efektywności 4A. Wysoka, poczwórna klasa A oznacza, że nowość od Tefal zapewnia najwyższą skuteczność odkurzania na dywanach i wykładzinach nawet tych z długim włosiem oraz na twardych podłogach. Pozostałe parametry, w których Tefal Silence Force Cyclonic otrzymał najwyższą klasyfikację 4A to niska reemisja kurzu i niskie zużycie energii.

Koniec kompromisów: cichy a przy tym skuteczny
Kto ma psa lub kota wie, że większość domowych zwierzaków na widok odkurzacza najchętniej wystrzeliłaby w kosmos ze strachu. Trudno się dziwić – w sobotnie poranki hałas odkurzacza, pracującego u sąsiada słychać zazwyczaj na całej klatce schodowej. Tefal Silence Force Cyclonic 4A łączy cichą pracę z ekstremalną skutecznością. Tę pierwszą właściwość z pewnością docenią rodzice małych dzieci – położenie malucha spać, by następnie spokojnie zająć się odkurzaniem to wizja, która dotychczas wydawała się mało realna. Dziś stała się rzeczywistością. Ekstremalna skuteczność oznacza, że Tefal Silence Force Cyclonic 4A świetnie radzi sobie nawet z niestandardowymi, problematycznymi zabrudzeniami zarówno na dywanie, jak i na kamiennej podłodze czy parkiecie. Nie straszne mu nawet resztki plasteliny, piach czy wbite okruchy. Specjalnie zaprojektowana, trzypozycyjna szczotka P3WER GLIDE pozwala na trzy ustawienia. Dostosowuje się ona do odkurzanej powierzchni, w tym do dywanów z wysokim włosiem, by jak najefektywniej zbierać zabrudzenia. Koniec więc z monotonnym jeżdżeniem szczotką tam i z powrotem w nieskończoność – nowoczesna technologia pozwala usunać zabrudzenia raz a dobrze, a zaoszczędzony czas spożytkować na rzeczy naprawdę istotne.

Żegnajcie roztocza i wysokie rachunki
Kwestia skutecznego zbierania kurzu jest szczególnie istotna dla alergików. Z roku na rok zwiększa się liczba osób uczulonych na roztocza, pyłki czy alergeny zwierząt. W przypadku tych problemów jakość powietrza w domu jest kluczowym elementem – łagodzi lub zaostrza objawy choroby.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane przy konstrukcji systemu filtracji odkurzacza Tefal Silence Force Cyclonic 4A, a zwłaszcza zaawansowana technologia cyklonowa, pozwalają wychwycić >99,98% pochłanianego kurzu, co oznacza, że w trakcie odkurzania z powrotem do powietrza wraca jedynie <0,02% kurzu. Dodatkowe filtry – piankowy i wysokowydajny filtr EPA redukują ilość alergenów i zanieczyszczeń, usuwając przyczyny alergii i w zauważalny sposób poprawiając jakość powietrza w domu.

Tefal Silence Force Cyclonic 4A jest nie tylko skuteczny, ale też energooszczędny. Pobiera niewiele energii, więc przyczynia się do zmniejszenia wysokości rachunków za prąd. Ponadto odkurzacz nie wymaga kupowania worków, co również przekłada się na domowy budżet.

Warto dodać, że sprzęt posiada długi, ponad ośmiometrowy kabel, więc niweluje konieczność przełączania między gniazdkami w trakcie odkurzania. Do jego zalet dochodzi zwrotność odkurzacza i łatwość jego przesuwania dzięki dużym, nieblokującym się kołom. Ponadto ma ergonomiczną budowę ułatwiającą jego przechowywanie.

Nowy odkurzacz Tefal Silence Force Cyclonic 4A jest odpowiedzią na najbardziej palące potrzeby dzisiejszego konsumenta i gwarantuje ekstremalnie skuteczne odkurzanie. Jest dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej: 1399 złotych brutto.

Materiał prasowy


Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Nowa jakość odkurzania – czysto, cicho i oszczędnie"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.