Nowości na rynku

Nowa kolekcja baterii kuchennych

Świeża woda w domu i w biurze prosto z baterii kuchennej oznacza koniec dźwigania ciężkich butelek i zgrzewek, a jednocześnie pozwala oszczędzić wydatki domowe i środowisko naturalne.
REKLAMA

Niegazowana, średnio gazowana czy z większą ilością bąbelków? System Grohe Blue® pozwala ugasić pragnienie zawsze świeżą, filtrowaną i schłodzoną wodą. Ta technologia dostępna jest zarówno w modelach baterii kuchennych z serii Minta oraz K7. Klienci mogą dodatkowo wybierać pomiędzy wersją podstawową, która zawiera wkład filtrujący lub wersją rozbudowaną - z urządzeniem chłodzącym i saturatorem. Świeża woda w domu i w biurze prosto z baterii kuchennej oznacza koniec dźwigania ciężkich butelek i zgrzewek, a jednocześnie pozwala oszczędzić wydatki domowe i środowisko naturalne.

Klienci mogą być więc pewni, że wybór tego systemu to odpowiedzialna, wygodna i bezpieczna decyzja. Odnosi się to zwłaszcza do technologii uzdatniania wody opracowanej wspólnie przez Grohe oraz firmę BWT – Best Water Technology. Filtry produkowane przez europejskiego lidera technologii uzdatniania wody zamieniają bowiem zwykłą wodę z kranu w odświeżający napój.

Różnorodność wyboru i harmonijny design

Niezależnie od wymagań dotyczących kształtu i wykończenia, ta estetyka trafi we wszystkie gusta – czy to chodzi o filigranową i cylindryczną formę nowej baterii Minta, czy minimalistyczną konstrukcję baterii K7, z wykończeniem chromowym lub ze stali nierdzewnej. Grohe Blue® Pure z zestawem startowym zawiera jednouchwytową baterię kuchenną z opcją filtrowania, efektowną szklaną karafkę oraz obligatoryjnie filtr do wody.

Dla tych, którzy chcą czerpać schłodzoną oraz gazowaną wodę z tej samej baterii, istnieje możliwość użycia dodatkowego urządzenia chłodzącego i saturatora. Rozwiązanie to pozwala wzbogacić przefiltrowaną i schłodzoną już wodę o musujące bąbelki. Specjalne pokrętło baterii ułatwia wybór odpowiedniego poziomu nagazowania. Wszystkie baterie posiadają zaawansowany system dwóch wewnętrznych, zakończonych eleganckim perlatorem, kanalików – jeden służy do przefiltrowanej i schłodzonej wody, drugi do nieprzefiltrowanej: ciepłej lub zimnej.

Wolnostojące poręczne rozwiązanie

Trzecim i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w ramach innowacyjnego asortymentu baterii kuchennych jest Grohe Blue® Mono – wariant dostarczający tylko przefiltrowaną wodę, bez opcji wody użytkowej. Ta bateria może być zainstalowana jako uzupełnienie istniejącej już baterii zlewozmywakowej lub w kombinacji z systemem Grohe Red® dostarczającym wrzącą wodę prosto z kranu. W ten sposób można zachować ulubioną baterię kuchenną wraz ze wszystkimi sprawdzonymi oraz ulubionymi udogodnieniami, a jednocześnie uzupełnić ją o źródło świeżej, smacznej wody, dostępnej o każdej porze.

Wariant Grohe Blue® Mono jest tak samo przyjazny w użytkowaniu jak inne rozwiązania Grohe Blue®. Niewielka dźwignia z możliwością regulacji o 180 stopni, która posiada wbudowaną blokadę w pozycjach 90 i 45 stopni, pozwala w łatwy sposób wybrać temperaturę i rodzaj nalewanej wody - niegazowaną, średnio gazowaną, gazowaną.

Nowa gama baterii Grohe Blue® gwarantuje różnorodność w doborze rozwiązań dla współczesnej kuchni.

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Nowa kolekcja baterii kuchennych"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.